Штукатурка стін з газобетону і піноблоків

Штучний камінь - (газобетон, пінобетон, газосилікат) активно витісняє з ринку звичні раніше будівельні матеріали. Грамотно виконана штукатурка стін з газобетону забезпечить максимальну зносостійкість обробки, а також її міцність і довговічність.

Для чого виконується штукатурка газобетонних стін?

Використання штукатурення дозволяє максимально оптимізувати технічні, експлуатаційні та ізоляційні властивості газобетону, тобто, таким чином, досягаються такі цілі як:

  • поліпшення теплоізоляційних показників споруди;
  • захист від впливу вологи;
  • зниження негативного впливу температурних коливань.

Оскільки штукатурка стін з газобетону не перешкоджає паропроникності конструкцій, то тим самим створюються необхідні умови для того, щоб стіни «дихали». При влаштуванні паропроницаемой обробки слід ретельно вибирати будівельні матеріали, оскільки далеко не всі з них придатні для цієї мети, а помилка може привести до передчасного зносу конструкції.

Досвід показує, що найкращим чином підходить для внутрішньої обробки штукатурка газобетонних стін на основі гіпсу.

Безпосередньо оштукатурювання виконується із застосуванням армуючої сітки зі скловолокна і гіпсової суміші, при цьому газобетонну стіну необхідно попередньо обробити грунт складом.

Штукатурка стін з пінобетону і її особливості

Специфіка штукатурення стін з пористого бетону така, що через високу пористості матеріалу, може виникати слабка сила адгезії, яка є недостатньою для необхідної стійкості оздоблювального шару.

Досвідчені майстри знають, що технологія влаштування штукатурки залежить від типу піноблоків, які можуть проводитися за двома різними технологіями:

  • пінобетонні блоки, вироблені методом лиття. Такі вироби характеризуються недостатньою адгезією з штукатурним шаром, а, значить, перед його нанесенням, їх слід зачищати і ошкурівать. Крім того, склад штукатурної суміші повинен відрізнятися підвищеною адгезією;
  • піноблоки, виконані розпилювальні способом. Штукатурка стін з піноблоків подібного типу являє собою менш трудомісткий процес, ніж вищеописаний варіант.
Похожие страницы