Про життя в комуналці

Мій батько, розійшовшись з першою дружиною, виявився в кімнаті в комуналці. Розмінялися дуже вдало-його перша дружина із загальним дитиною жила в квартирі на тій же сходовому майданчику, в комуналці навпроти. 

Батя жив в кімнаті в трикімнатній квартирі. У сусідніх кімнатах жило по старенькій, одна з яких була хороша і привітна, а інша вреднючая.
Так ось, жив мій батя один, сусідкам не заважав, ночувати і то не завжди приходив! І тут він привів в свою кімнату жінку (мою маму). Потім з дитячого літнього садка повернулася мамина дочка від першого шлюбу і теж стала жити в цій кімнаті. Потім батько забрав у колишньої дружини свою дочку і вона теж стала жити в цій кімнатці. А потім моя матінка стала товстіти-батьки чекали мене.

І ось шкідлива бабуся скаржилася в міліцію на маму, мовляв, а Чейта речі сушаться в ванній ??? А чому там тазики висять у ванній? Санки в коридорі дуже заважають! Нехай у себе в кімнатці зберігають !!! І взагалі, не по прописці живе !!! А потім бабуся вирішила подбати про добробут ванної кімнати і пофарбувала ванну водоемульсійною фарбою , яка зі зрозумілих причин стала при використанні душа облазити і намагалася заборонити користуватися ванною, тому що адже при її використанні облазить водоемульсіонка. До слова сказати, в черговий раз бабусі сказали в міліції: речі можуть сушитися у ванній, так належить за правилами, санки можуть висіти в МОПах, жити невідповідно до своїх прописку можна, і взагалі, ще раз-і штраф. І вреднючая бабуся замовкла.

Похожие страницы