Грунтовка під Фарбу

Сьогодні в інтер'єрі актуальна фарбування «під старовину». Стін і меблів надається ефект благородного старовинного покриття. Подібне декорування допоможе вписати речі в загальний інтер'єр, виконаний в стилі ретро. Способів пофарбувати під старовину поверхні існує безліч. Для початку достатньо освоїти кілька дизайнерських хитрощів. 

Вам знадобиться
Грунтовка під фарбу
Фарба зі штучним латексом
Кисть з довгим ворсом
Щітка
Губка
Ганчірка
Рушник
Технічний віск
Наждачний папір
Розчинник
Уайт-спирт
Фарби «бронза», «золото» і зелена
Набір лаків-кракле
Бітумна патина
Рослинна олія
Закріпляючий лак
Інструкція
1
Підготуйте стіну для фарбування по старовину. Спочатку необхідно очистити її від забруднень. Шпатлеватьшпаклевать не потрібно - просто нанесіть спеціальну грунтовку під фарбу. Дайте їй висохнути протягом 4 годин.
2
Купіть фарбу, до складу якої входить штучний латекс. Підберіть кисть з довгим ворсом. Починайте фарбувати стіни круговими рухами. Час від часу натискайте пензлем на поверхню: з'являться «потертості».
3
Затріть пофарбовану і висохлу стінку за допомогою щітки, губки або наждаку. Від ваших рухів залежить «малюнок часу» на стіні.
4
Дайте стіні повністю висохнути. Потім губкою нанесіть в два шари технічний віск для стін. Кожен висохлий шар поліруйте м'якою ганчіркою. Висихати віск буде близько 6 годин при кімнатній температурі. У підсумку ви отримаєте блискучу стіну зі «старовинними» потертостями.
5
Пофарбуйте під старовину дерев'яні меблі. Старі шари оліфи, фарби або лаку необхідно видалити шкіркою і розчинником.

Похожие страницы