Шпаклівка Своїми Руками

гіпсова шпаклівка

Втім, справжній господар без особливих зусиль зможе при готувати цей оздоблювальний склад і в домашніх умовах. Рецептів приготування шпаклівок і подмазок дуже і дуже багато. До їх складу входять мило, крейда, просіяний гіпс, столярний, тваринний або борошняний клей, різні оліфи і лаки. Для ремонту оштукатурених поверхонь ідеально підходить гіпсова шпаклівка .

Утворилися глибокі вибоїни або сильно помітні тріщини з шириною в 1 мм і більше спочатку обробляють до ширини 4-5 мм, використовуючи тонке лезо або ніж. Потім, попередньо змочивши водою «рани», заповнюють простір розчином і затирають круговими рухами шпателя. Поверхня, яка раніше вже оброблялася шпаклівкою, потребує тільки в закладенні подряпин і інших явно помітних дефектів. А ось якщо поверхня далеко не гладка і жодного разу не була прошпакльовані, тут вже буде потрібно капітальне шпаклювання, тобто суцільне.

Шпаклівку з таким складом рекомендують готувати в невеликих кількостях, тому що в даних пропорціях суміш твердне швидко - протягом 20-25 хв. Настільки швидке затвердіння можна уповільнити, якщо збільшити вміст клею до 10%. Гіпсова шпаклівка, в залежності від вмісту клею, здатна укріпляти протягом півгодини. Максимум часу до повного висихання - дві години.

Після капітального шпаклювання потрібно дочекатися остаточного висихання поверхні, після чого відшліфувати її пемзою або шкіркою.

масляна шпаклівка

Для ремонту підлог, підвіконь, зовнішніх конструкцій (одним словом, поверхонь, які більш схильні до дії вологи) застосовують масляну шпаклівку . До її складу входять: 1 кг натуральної оліфи, крейда, сикатив -100г.

Олійно-клейову підмазку застосовують в тому випадку, якщо поверхня планують пофарбувати олійною фарбою. Олійно-клейова підмазування складається з оліфи (або шпаклювального лаку) - 1 кг, 100 гр одновідсоткового розчину клею столярного, крейди - 3 кг.

латексна шпаклівка

Латексна фарба відома своєю зносостійкістю, здатністю витримувати газоподібні відходи. Крім цього, латексна фарба володіє значно кращими властивостями, що клеять в порівнянні з клейовими фарбами. Латексну фарбу успішно використовують для фарбування стелі та стін на кухні. Якщо ви зупинили свій вибір на цьому виді водної фарби, то для початку вам буде потрібно обробити поверхню латексної шпаклівкою.

Похожие страницы