Штукатурка під Камінь Своїми Руками

садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 рокуНесподівана новина прийшла з садиби Гребнево. Олександр Послихалін - історик, краєзнавець, автор видань про садибу Гребнево, по секрету розповів мені про те, що чергова таємниця цього маєтку ... в буквальному сенсі «оголилася».

Під час недільного візиту в садибу погляд Олександра, ретельно вивчила кожен куточок Гребнево, зупинився на фрагменті стіни одного з флігелів. Штукатурка 1820 роки, обсипавшись через аварійний стан, відкрила його погляду яскраву, абсолютно характерну для псевдоготичного стилю кладку і, можливо, навіть - елемент колишнього стрілчастого вікна. Як могли виглядати споруди садиби до горезвісної "штукатурки"? ? садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 рокуІ, нарешті, як зараз йдуть справи в садибі Гребнево, на частку якої в наш час випало чимало випробувань? Запитаємо про це у експерта! Читайте невелике ексклюзивне інтерв'ю з Олександром Послихаліним!

Дякуємо за інтерв'ю і фотографії Олександра Послихаліна!

садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 року садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 року садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 року садиба Гребнево скидає штукатурку 1820 року

Похожие страницы