Сліпий художник малює чудові картини

Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt)Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt)

Змішуючи фарби, художник Джон Брамблітт (John Bramblitt) порівнює себе з кулінаром, який додає в блюдо потрібну кількість інгредієнтів точно за рецептом. А все тому, що побачити, який же результат його старань Джоан не може. Він сліпий , але пише картини, відчуваючи на дотик, якими фарбами користується і як кладе мазки.

Джон Брамблітт - талановитий художник, який не знає, як виглядають його картини. Він втратив зір через епілепсію, симптоми хвороби вперше з'явилися в 11 років, і до 30 років він перестав бачити. Здавалося, що життя втратило сенс, адже всі мрії виявилися неспроможними, а плани на майбутнє були зруйновані. Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt)Художник згадує, що у нього була найсильніша депресія, і він не бачив виходу з цього стану.

Щоб побороти відчай, Джону Брамблітту знадобився рік. Він вирішив для себе, що знайде спосіб малювати, чого б це йому не коштувало, і дійсно навчився працювати з фарбами, накладаючи мазки так, щоб вони були відчутні на дотик. За словами самого Джона, його перший малюнок був абсолютно незграбним, але сам факт, що він зумів поєднати розрізнені лінії воєдино і створити цілісне зображення, вселив у нього віру. Ця була іскра надії в темному світі його відчаю.

Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt)Сліпий художник напише портрет

З тих пір художник удосконалює свою майстерність, і сьогодні в його колекції чимало яскравих, динамічних картин, які викликають захоплення у глядачів. Джоан Брамблітт живе в Дентоні (штат Техас, США), він добре відомий не тільки в Америці, але і за її межами.

Яскраві і динамічні полотна Джона Брамблітта (John Bramblitt)

Приступаючи до роботи, художник спочатку детально продумує в розумі композицію. Матеріали Джон Брамблітт підбирає теж особливо: він стверджує, що різні кольори олійних фарб мають різну консистенцію. Наприклад, біла фарба густа і нагадує зубну пасту, а чорна більш рідка. Крім того, тюбики в майстерні підписані шрифтом Брайля, так що Джон може орієнтуватися, який колір тримає в руках.

Сліпий художник напише портрет Яскраві і динамічні полотна Джона Брамблітта (John Bramblitt) Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt) Барвисті картини сліпого художника Джона Брамблітта (John Bramblitt)

Похожие страницы