Технологія Нанесення штукатурки

1Штукатурка Короїд останнім часом стала одним з найпопулярніших видів фінішної обробки стін приміщення. Свою назву такий тип штукатурки отримав завдяки схожості своєї фактури з фактурою деревини, посіченої жучком короїдом. Крім зовнішнього вигляду, такий вид штукатурки має досить високі експлуатаційні характеристики.

У порівнянні з іншими видами матеріалу вона не так схильна до згубного впливу атмосферних опадів, вигоряння від сонячних променів, перепадів температури. Завдяки цим властивостям Короїд ідеально підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. 2Завдяки стійкості Короїд до середах з підвищеним вмістом кислот і лугів, його успішно можна наносити і на фундаменти будівель, в цьому випадку ця штукатурка буде служити додатковим захистом цоколя від надмірної вологи. Ціна штукатурки короїд залежить від виробника і складу, проте останнім часом ціни помітно вирівнялися.

Характеристика штукатурки короїд

3Зараз на ринку існує досить велика кількість компаній, які випускають Короїд, причому склад суміші для кожного виробника різний. Виходячи з цього, потрібно враховувати те, що до сумішей різних виробників існують різні вимоги до нанесення, режиму висихання, підготовці поверхні.

Незважаючи на різні добавки, основа Короїд у практично всіх виробників складається з двох основних матеріалів - цементу і мармурової крихти, розмір якої і визначає витрата штукатурки на 1 м2 поверхні (чим болючіше зерно, тим більше витрата). Зазвичай розмір крихти коливається від 0, 1 до 4 мм.

5 4

Похожие страницы