​ЕКСПРЕС ТЕСТІРОВНІЕ НА ВІЛ

ЕКСПРЕС ТЕСТІРОВНІЕ НА ВІЛ

Про важливість знати свій ВІЛ-статус говориться і пишеться багато, разом з тим, проводиться велика робота державними медичними установами та НКО по розширенню доступу до експрес тестування на ВІЛ. Сьогодні в нашому місті з'являється все більше пунктів в медустановах, де можна здати кров на експрес-аналіз і за короткий час отримати попередній результат, а також пройти експрес-тестування на ВІЛ за слиною в ряді громадських організацій, що займаються профілактикою ВІЛ (перелік можна скачати тут ).

Ви маєте можливість зареєструватися на тест на віл київ швидко та анонімно, у зручний час безкоштовно та безпечно.

Не має значення, де саме Ви пройдете експрес тестування на ВІЛ (ми рекомендуємо скористатися даною послугою в державних закладах охорони здоров'я або в ВІЛ-сервісних некомерційних громадських організаціях), є основні умови проведення експрес-тестування на ВІЛ: анонімність, конфіденційність, обов'язкове до- і посттестовое консультування (ДТК і ПТК), з наданням необхідної інформації про ВІЛ виключно в добровільному порядку.

При проходженні експрес тестування на ВІЛ необхідно пам'ятати про «період вікна», що триває від 3 тижнів до 6 місяців після ризикованої поведінки (наприклад, незахищений сексуальний контакт, нанесення татуювання нестерильним інструментарієм, вживання ін'єкційних наркотиків нестерильними шприцами) - це період часу, коли вірус вже потрапив в організм і почав розмножуватися, але антитіла ще не з'явилися.

Міжрегіональна громадська організація проводить експрес-тестування на ВІЛ за слиною з дотриманням всіх умов. При експрес-тестування на ВІЛ за слиною використовує тест-системи четвертого покоління. Швидко - результат протягом 20 хв. Без крові і болю - експрес тестування проводиться по слині. Достовірність тесту складає 99,8%. Експрес Тестування на ВІЛ проводять пройшли спеціальне навчання співробітники проектів, які є представниками спільнот, а також рівні консультанти.

ВАЖЛИВО: Проходження добровільної регулярного експрес тестування на ВІЛ-інфекцію за слиною - основа турботи і збереження власного здоров'я та здоров'я свого партнера.

Похожие страницы