​ЕКСПРЕС ТЕСТУВАННЯ НА ВІЛ

ВІЛ-інфекція - невиліковне захворювання, інформованість про який може істотно знизити ризик передачі і забезпечити своєчасний доступ до лікування та необхідної медичної допомоги до розвитку термінального стану - СНІД. Сучасні досягнення в медицині надають унікальну можливість досить точно і швидко встановити присутність в організмі людини ВІЛ за допомогою унікальної методики експрес тестування. Вона значно скорочує період отримання відповіді і дозволяє своєчасно виявити в крові кандидата антитіла.

Вы можете зарегистрироваться на экспресс тест на вич анонимно, безопасно и бесплатно в любое удобное для Вас время.

РІЗНОВИДИ ШВИДКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Щоб діагностувати ВІЛ-інфекцію в організмі людини слід провести спеціальні лабораторні дослідження, засновані на вивченні венозного кров'яного матеріалу. Вердикт цих перевірок формується після закінчення трьох місяців. Час, на жаль, тут працює проти пацієнта. Адже чим швидше ВІЛ-позитивна людина дізнається про свою проблему, тим раніше він зможе почати лікування і не дозволить захворюванню перейти в останню стадію свого розвитку - СНІД. Сучасна медицина має у своєму розпорядженні кількома методиками, що дозволяють отримати результат протягом приблизно 20 хвилин. Найбільш доступними серед них є:

швидка перевірка на ВІЛ на основі кров'яних біоматеріалів;

експрес-тест слини.

Відмінністю швидких методів від класичної перевірки є те, що вони виявляють присутність антитіл до ВІЛ-інфекції, а не сам вірус. Якщо реакція виявилася позитивною, то аналіз необхідно повторити через певний проміжок часу. Перевага даних експрес тестів на ВІЛ - проведення самостійного дослідження в умовах будинку. В аптеках є великий асортимент препаратів, розроблених вченими різних країн і продаються абсолютно вільно. У їх числі можна виділити такі популярні форми:

InTec PRODUCTS. Китайські фармакологи пропонують споживачам повністю укомплектований набір, що дозволяє провести експрес тестування поза лікувальним закладом.

Російський експрес-тест «Фактор-Мед» - одна з кращих вітчизняних розробок. В якості досліджуваного матеріалу використовується сироватка або ж будь-яка кров. Результат фіксується протягом 10 хвилин після початку реакції.

Високоякісний індійський тест. Retrocheck WB. Він широко використовується в лікарській практиці і показує результат зі 100% вірогідністю.

Американські тест-системи експрес тесту на ВІЛ за слиною - OraQuick. Як біологічного матеріалу використовується слина. Відповідь можна отримати приблизно за 20 хвилин.

Японський експрес-тест найвищої якості - Determine HIV Combo. Він являє собою новітню розробку четвертого покоління. Точність діагностування досягається за рахунок використання 2 антигенів, що дозволяють виявити ВІЛ-інфекцію на самій ранній стадії її розвитку.

Похожие страницы