У чому різниця між ПВХ вікнами

Вінілові вікна є скрізь. За останні двадцять років вікна і двері з ПВХ стали статус-кво на ринку заміни. Що робить вінілові вікна такими особливими? Вікна з ПВХ і ПВХ практично не мають проблем з обслуговуванням, вимагають мінімального обслуговування протягом всього терміну служби, і ви можете бути впевнені, що вам більше ніколи не доведеться фарбувати вікна. Ми в Ecoline Windows щиро віримо, що ці вікна пропонують кращий практичний і економічний варіант для більшості домовласників. Вы можете узнать полезную информацию о пластиковых окнах на http://lateampro.com/2019/01/osnovnye-preimushhestva-plastikovyx-okon/ в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

У чому різниця між ПВХ і ПВХ?

ПВХ (полівінілхлорид) - це синтетичний пластичний полімер, який створюється хімічно. Вініл зазвичай проводиться в жорстких і гнучких формах. Для того, щоб він став гнучким, до складу додаються пластифікатори. «U» в UPVC означає «непластифікований». Хоча їх зазвичай називають вікнами з ПВХ, більшість вінілових вікон насправді виготовляються з ПВХ. UPVC не такий гнучкий, більш стійкий до погодних умов і вогню, не псується і не деформується так швидко, як звичайний ПВХ. Він також не так токсичний і безпечний для навколишнього середовища, як пластифікований вініл.

Ви можете побачити переваги UPVC в створенні призначених для користувача вікон. Але чому ви повинні вибрати вінілові вікна поверх інших віконних матеріалів? 1. вікна пвх дешевше

Одна річ, яка сильно вплине на те, які вікна ви отримуєте, це ціна. Вікна з ПВХ мають відносно низьку вартість в порівнянні з аналогічними алюмінієвими або дерев'яними вікнами. Вікна з дерев'яними рамами, як правило, приблизно на 20% -30% дорожче, ніж вінілові, а алюмінієві вікна приблизно на 30% дорожче, ніж вінілові. Вони є надійною інвестицією для збільшення і підтримки вартості нерухомості.

2. Вінілові вікна прості в обслуговуванні

Одним з найбільших переваг цих вікон є те, що вони вимагають мало уваги. Вінілові вікна, як правило, можна мити водою і милом для посуду і не вимагають спеціальних знань або унікальних засобів для чищення.

3. вікна UPVC тривають довше

Вікна з ПВХ довговічні і не гниють, на відміну від вікон з дерева. Згодом дерево може деформуватися, руйнуватися і просто розвалюватися. Вінілові вікна відрізняються особливо тривалим терміном служби і високою стійкістю до спотворення. Вони також можуть бути виготовлені в різних кольорах. Дерев'яні вікна, з іншого боку, необхідно очищати і перефарбовувати кожні 5 років. Сучасний ПВХ дуже стійкий до погодних умов і не жовтіє і не змінює колір протягом всього терміну служби.

Похожие страницы