Штукатурні Роботи Своїми Руками

Штукатурка - це підготовчий варіант обробки поверхні, що вдає із себе затверділу штукатурну суміш, нанесену на оштукатуриваемую поверхню для додання форми, або особливих ефектів, вирівнювання.

Для нанесення і вирівнюючи штукатурки вживають особливі лопатки, також деревне або алюмінієвий сокіл. У разі нанесення декоративної штукатурки вживають особливі квадратні соколи з бортами. Для виробництва розчину потрібен металевий або дерев'яний ящик. Також необхідні напівтертки і правила, їх вживають для розрівнюючи штукатурки, для подальшої затірки вживаються гладилки або терки.

Оштукатуривать слід в три шари, 1-ий з яких - обризг, що наноситься на поверхню суцільним шаром, що допускається товщина шару 5 мм. 2-ий шар - грунт, це основний шар штукатурки, допустима товщина - 7-10 мм. 3-ий шар накривка (не обов'язковий). Шари наносять один зверху іншого. Перед тим, як починати роботу з нанесення першого шару необхідно ретельно змочити базу.

В цьому випадку з штукатурного розчину не буде поглинатися багато води. 1-ий шар повинен покривати поверхню без пропуску, всі нерівності повинні бути заповнені, він повинен міцно зчепитися з оштукатуриваемой поверхнею. Всі шари штукатурки наносяться методом накидання, тому що при накидання зчеплення розчину з поверхнею буде краще, ніж якби розчин просто намазувався.

Набравши необхідну кількість розчину слід накинути його в потрібне місце поверхні. Кидки робляться залежно від того, куди необхідно нанести розчин, тобто, наприклад, зліва на право. Далі відбувається розрівнювання за допомогою напівтертки. Робити затірку краще круговими рухами. Якщо на поверхні є зайвий розчин, на інструмент необхідно натискати більш дуже, а якщо є деякі западини, натиск повинен бути слабшим. Після того, як вирівнювання і затирання зроблені, товщина фінішного шару повинна бути менше 2-ух мм для звичайної штукатурки, а для декоративної найменш Сім мм.
Коли затірка завершена, на поверхні будуть видні колоподібні сліди. Щоб їх прибрати вживають наступний метод - чисту терку притискують до поверхні і розрівнюють розчин вже прямими рухами. Після нанесення фінального шару штукатурки робиться загладжування за допомогою гладилок, але перед цим необхідно дати штукатурці незначно схопитися.

Похожие страницы