​Як обрати кращу секс-ігрушку

 Як вибрати кращу секс-іграшку. Немає сумнівів в тому, що секс-іграшки для жінок сьогодні отримали набагато більшого поширення, ніж в 1993 році, коли Клер Кавана стала одним із засновників Babeland в Сіетлі. З метою зібрати вібратори на кожній тумбочці і зняти сором з сексу, Кавана розповідає Бастлу, що її мета для її магазину феміністських іграшок для сексу, здавалося, надуманою 22 роки тому. «Це було схоже на посадку людини на Місяць для Кеннеді», - говорить вона. Так що ж є причиною зміни ландшафту секс-іграшок?

Вы можете узнать что такое римминг на Sex24.com.ua в любое удобное для Вас время, бесплатно и без регистрации. По-перше, є кілька змінюють гру телевізійних шоу і фільмів, які потрібно подякувати за те, що вони привели секс-іграшки в публічну розмову. Кавана каже, що «Нетрі Беверлі Хілл» і «П'ятдесят відтінків сірого» сприяли зняттю ганьби з секс-іграшок і дослідженню в спальні. І, звичайно ж, хто міг забути вплив сексу і міста на кролика? «Це була перша іграшка, що показує, де жінкам подобається стимуляція», - говорить вона. Вона не тільки побачила збільшення продажів кролячих флюїдів під час повального захоплення «Секс у великому місті» (це все ще популярна іграшка), а й помітила зміна в тому, какженщіни купували іграшки і в її легендарному магазині - вони почали приходити з друзями. Але, як вказує Кавана, належить зробити набагато більше, щоб жінки отримали оргазм.

«Вібратори як би вирівнюють ігрове поле для жінок в спальні, - каже Кавана, - багатьом жінкам дійсно потрібна постійна стимуляція їх клітора, щоб мати такий же досвід, як у чоловіків». І з популярністю секс-іграшок для пар зараз, - каже вона, - We Vibe є бестселером в Babeland, - схоже, що багато партнерів звертають на це увагу.

Отже, як ви вибираєте іграшку для гри пар або мастурбації? Кавана каже, щоб спочатку задати собі кілька питань: Чи збираєтеся ви використовувати його зовні або всередині? І те і інше? Що ви знаєте про своє тіло? Що тебе заводить? Який тип естетики ви хочете? Подивіться? Колір? «Знайди те, що тебе зацікавило», - говорить вона.

Кавана приєдналася до нас на цьому тижні в епізоді подкасту Bustle «Секс і відносини» «Я так хочу», щоб розповісти нам про Babeland і про те, як вибрати ідеальну секс-іграшку для вас і вашого партнера.

Похожие страницы