Декоративна Штукатурка це

Елітна обробка 

У кожної людини настає в житті момент, коли щось хочеться поміняти чи обновити. І якщо ремонт у своїй квартирі Ви вже зробили, а все одно хочеться чогось новенького, то настав час зробити нову обробку свого житла. Ми пропонуємо Вам не просто косметичний ремонт квартири, а елітну обробку, яка відрізняється не тільки більші фінансовими витратами, як Вам здасться на перший погляд, але і якістю використання матеріалу, можливостями наших фахівців і рівнем здійснення даної послуги.

Що ж собою являє елітна обробка квартир?
Перший етап - це монтаж / демонтаж інженерних комунікацій, який включає в себе повну заміну електропроводки, налагодження системи опалення і повне оновлення системи каналізації.

Далі - підготовчі роботи.
Наприклад, при укладанні нового статі, спочатку необхідна підготовка його заснування. Якщо Ви або дизайнер, який працює з Вами по проекту ремонту, припускаєте перепланування квартири, то, перш за все, необхідно зведення стін, потім їх оштукатурювання. Звичайно, не можна обійти стороною і виготовлення стелі. Тут, на етапі чорнових робіт, потрібно провести монтаж, наприклад, багаторівневої конструкції. Останній крок - монтаж підлогового покриття.

Наступний етап - безпосередньо оздоблювальні роботи, які включають в себе остаточне оформлення стелі, стін, підлоги і привнесення в них індивідуальності і краси за допомогою декоративних елементів.

Звернемо увагу на виготовлення стелі, так як з нього і починаються всі роботи. Ми пропонуємо використовувати такі матеріали:

- натяжні стелі: глянцеві, сатинові, матові і більш дорогі тканинні полотна;

- модульні стелі, основні елементи яких виготовлені з алюмінію або оцинкованої сталі, що і є їх перевагою;

- гіпсокартон, який дозволяє зробити певну кількість рівнів і переходів, нестандартно підійти до кількості освітлювальних елементів;

- спеціалізовані «рідкі» шпалери, які виступають проти банальності в інтер'єрі. Ці шпалери точно здивують навіть найдосвідченіших Ваших гостей;

- клейову плитку. Така стеля може здивувати можливістю ламінування плівкою з використанням будь-яких, за Вашим бажанням, зображень.

Оздоблення стін - це та основа, яка задає тон всьому приміщенню. Тому більш уважно потрібно поставитися до вибору матеріалів для цього.

Найдорожче задоволення - це використання декоративного каменю. Він додасть приміщенню оригінальність, індивідуальність і дуже гідно підкреслить певний статус господарів.

Похожие страницы