Як Наносити Штукатурку

Зображення з назвою Venetian Plaster Step 1

кроки

Частина 1

підготовка

 1. Виберіть штукатурку. Венеціанська штукатурка буває двох видів: синтетична і на вапняній основі. Вибір буде залежати від вашого бюджету і рівня майстерності.
  • Штукатурка на вапняній основі - це і є справжня венеціанська штукатурка. Згодом вона перетворюється в камінь. На відміну від фарбування, що імітує фактуру, або синтетичної штукатурки, вапняна міцніша і довше залишається красивою. З іншого боку, справжню венеціанську штукатурку важче дістати, вона дорожча, і працювати з нею складніше.
  • Венеціанська штукатурка на вапняній основі є натуральною і вважається більш екологічно чистою, ніж синтетична. Зображення з назвою Venetian Plaster Step 2Також вона стійка до цвілі.
  • Вапняна штукатурка буває самих різних кольорів, але ви можете і самі надати їй відтінок, скориставшись фарбою на вапняній основі.
  • Синтетична венеціанська штукатурка має акрилову основу і продається у всіх магазинах товарів для ремонту. Результат буде схожий на традиційну штукатурку, але обійдеться дешевше. Однак синтетична штукатурка не настільки довговічна, як натуральна. Вона більше схильна до пошкоджень, і її важче оновлювати.
  • Синтетична штукатурка буває різних кольорів, і вважається, що вона більше підходить для яскравих пігментів, ніж вапняна.
 2. Зберіть інструменти і застеліть підлогу. Зображення з назвою Venetian Plaster Step 3Щоб захистити підлогу в кімнаті, де ви будете працювати, застеліть його брезентом або товстою плівкою, як ви зробили б при фарбуванні стін .
  • Не використовуйте малярським скотчем, щоб оберегти ліпнину або ті стіни, які ви не збираєтеся штукатурити. Штукатурка - це не фарба. Вона може присохнути до скотчу, і потім облупитися або потріскатися, коли ви його видаліть. Особливо це стосується штукатурки на вапняній основі.
 3. Підготуйте стіни. Зашпатлюйте будь-які щілини або ямки в стіні, інакше вони будуть проглядатися крізь нанесену штукатурку.
  • Якщо стіна, яку ви плануєте штукатурити, має дуже нерівну поверхню, вам варто зашкуріть її повністю або навіть відшкребти за допомогою шпателя.
  • Якщо ви використовуєте синтетичну штукатурку, то нерівності можна буде заповнити самої штукатуркою в процесі роботи.
 4. Нанесіть ґрунтовку. Зображення з назвою Venetian Plaster Step 4Роликом для фарби розподіліть ґрунтовку по поверхні стіни рівномірним тонким шаром. Залежно від фактури стіни, вам може знадобитися дати їй повністю висохнути і нанести другий шар, щоб домогтися рівної і гладкої поверхні.
  • Вапняну штукатурку потрібно наносити прямо на звичайну стару штукатурку або кам'яну кладку або ж використовувати спеціальну ґрунтовку під назвою "fondo". Натуральна венеціанська штукатурка погано лягає на звичайну грунтовку.
 5. Дайте висохнути. Переконайтеся, що грунтовка повністю висохла, перш ніж наносити штукатурку.
  • Це може зайняти до 24 годин.
 6. Підготуйте кельму. Візьміть наждачний папір 12-Н (P-100) і з її допомогою закруглюватимете куточки гнучкою сталевий кельми. Сліди від її країв при нанесенні штукатурки буде менш помітні.

Зображення з назвою Venetian Plaster Step 5 Зображення з назвою Venetian Plaster Step 6 Зображення з назвою Venetian Plaster Step 7 Зображення з назвою Venetian Plaster Step 8

Похожие страницы