Акрилова Водоемульсійна Фарба

Акрилова фарба - це синтетичне барвник на основі акрилової дисперсії, широко використовується в будівництві для оздоблювальних і ремонтних робіт. Даний вид фарб містить в своєму складі акрилові смоли і є самими затребуваними серед емульсійних фарб. Основними перевагами акрилових фарб є екологічна безпека і швидке висихання. Акрилові фарби не токсичні для людини, в своєму складі не містять небезпечних органічних розчинників, не мають характерного для фарбувальних речовин стійкого запаху, завдяки чому є абсолютно безпечним будівельним матеріалом. При необхідності легко розбавляються за допомогою невеликої кількості води. Сучасні барвники мають водовідштовхувальні властивості, завдяки яким можуть застосовуватися в умовах підвищеної вологості. Наносяться акрилові фарби за допомогою валиків, кистей або розпилювачів. Легке нанесення забезпечується за рахунок еластичності фарби. Акрилове покриття довговічне і зберігає свій первозданний колір протягом декількох років. Характерні властивості якісних акрилових фарб для стін - висока термічна стійкість і пожежна безпека. Ціна фарби на основі акрилу залежить від виробника і, як правило, є невисокою і цілком доступною для покупки. Варто відзначити, що акрилові фарби мають вартість, яка повністю відповідає їх високій якості.

водоемульсійні фарби

Гідною альтернативою акрилової є водоемульсійна фарба . Вона виготовлена на основі зв'язку води і полімерів, що утворюють ультраустойчівую емульсію. Такі фарби не мають різкого запаху, не сприйнятливі до вологи, наносяться дуже легко на стіни, стелі, фасади, металеві поверхні.

«Катав-Іванівський лакофарбовий завод»

Більшість сучасних лакофарбових виробів виробляються відповідно до найпередовішими технологіями, тому купити фарбу, довговічну і безпечну для людини, можна у надійних виробників. Наш завод лакофарбових матеріалів пропонує великий вибір фарб відмінної якості і за доступними цінами. У каталозі представлені акрилові, водоемульсійні і багато інших видів барвників власного виробництва. Яскраві кольори фарб, виготовлених за допомогою безпечних та високотехнологічних методів, дозволяють підібрати відтінки, які підходять під будь-які декораторські мети.

Похожие страницы