Яка Водоемульсійна Фарба Краще

якою фарбою пофарбуватиВибираючи, яка фарба краще ми стикаємося з багатьма дилемами. Сьогодні для ремонту можна купити все ґрунтовку, герметик, фарбу на водній або на масляній основі, лаки, емалі та багато іншого. Але що з усього цього розмаїття вибрати для фарбування будинку? Але краще для початку розібратися у властивостях цих оздоблювальних матеріалів. Ось кілька відповідей, які допоможуть вам зрозуміти якою фарбою що краще пофарбувати. Більш докладно зупинюся на масляній і водоемульсійною

Грунтовки, герметики і просочення

яку фарбу купитиГрунтовки і герметики, в основному, використовуються для проміжного шару між фарбою і фарбується. Перед нанесенням будь-якої фарби, будь то масляна або водоемульсійна поверхню спочатку краще пофарбувати ґрунтовкою. Грунтовка або просочення застосовується в якості першого шару, для того щоб заповнити всі щілини і тріщини на стіні або стелі. Крім того, грунтовки і просочення роблять поверхні більш гладкими, це забезпечує краще зчеплення фарби з поверхнею, що фарбується.

Який фарбою краще фарбувати?

Після грунтовки йде шар фарби. І це саме той момент, який багатьох з нас ставить перед вибором. Яку краще вибрати водоемульсійну або масляну. Як правило, вибір залежить тільки від того який результат ви хочете отримати в результаті.

Всі фарби містять пігмент, який відповідає за колір. До складу пігментів входять розчинники, смоли і різні добавки. Після того, як на стіну завдали грунтовку або герметик, на неї наносять фарбу, попередньо обравши її колір. Причому, дешевої фарби, для отримання бажаного відтінку, може зажадати більше. Не менше двох і навіть більше шарів. З метою збільшення терміну служби, останній її шар фарби іноді покривають лаком.

Похожие страницы