Англійська Фарба для Стін

Своєю назвою фірма зобов'язана місцевості в середній Англії (Midlands), неподалік від Манчестера, де виникла в 1773 році на основі виробництва просочень для текстилю. Таким чином, почалося існування компанії, яка змогла зберегти до наших днів англійську історичну палітру і традиційні матеріали, що використовуються при виробництві фарб в поєднанні з найсучаснішими технологіями.

Всі фарби Little Greene відповідають найсучаснішим вимогам по екологічності. Умовно асортимент можна розділити на фарби для стін і для столярних виробів. Також їх можна розсортувати на водні і на основі розчинників. Більш того, вони поділяються і за ступенем блиску. Сьогодні Little Greene - один з небагатьох виробників, що володіють водної матовою фарбою, придатної для вологих приміщень, столярних виробів і радіаторів - це Ultimatt. Вся продукція створюється з застосуванням поновлюваних матеріалів, розроблена, щоб володіти високою покриває здатністю, бути простий у використанні і дуже довговічною після нанесення.
У виробництві досі присутні матеріали, що використовувалися в старовину, - смола і натуральні фарбувальні пігменти. Фабрика Little Greene активно підтримує власну соціальну програму і бере участь в збереженні культурної спадщини - частина прибутку перераховується до Асоціації охорони пам'яток архітектури English Heritage. Для реставрації старовинних будівель спеціально була розроблена лінійка «історичних» квітів, які відтворюють «особливу атмосферу справжньої Англії».

палітра:

Компанія вже більше шістдесяти років виробляє свою продукцію в місті Уімборне, який знаходиться в графстві Дорсет. Як фарби, так і шпалери випускаються з однієї партії в зміну. Подібна політика фірми гарантує вам найвищу якість оздоблювальних матеріалів, тим більше що Farrow & Ball єдині, у кого є повний асортимент традиційної та сучасної продукції.

Похожие страницы