Декоративні Фарби для Стін

Декоративні фарби - вишуканий неповторний стиль.

Розкіш мармуру, переплетення шовкових ниток, перламутрові і перлинні переливи - фарба французьких та італійських виробників, яка без особливих зусиль втілить в реальність будь-яку вашу фантазію. Екологічно чисті, миються, стійкі до пошкоджень покриття ідеально підходять для віталень, кабінетів, спалень і дитячих кімнат. Робота з фарбою не забирає багато часу.

Декоративні фарби для стін: види і призначення.

Вибираючи фарбу, необхідно враховувати не тільки її стиль, але і фактуру.

Фактурно виділяють два види фарб:

  • Гладка - багатокомпонентне покриття, утворює на стінах шовкову, мармурову, дерев'яну або пісочну структуру. Наноситься шаром не більше 3 мм. Як правило, використовується в житлових і офісних приміщеннях. У кухнях і ванних кімнатах необхідна фінішна воскова обробка.
  • Структурна - міцний багатокомпонентний матеріал, в залежності від способів нанесення формує різноманітні текстури. Прекрасно лягає на раніше зашпаклёванние або оштукатурені поверхні, гіпсокартон, цегла і бетон. Підходить як для обробки фасадів, так і при внутрішніх роботах в приміщеннях, що мають на увазі велику експлуатаційну навантаження (арки, під'їзди, прийомні).

За стилем оформлення фарби прийнято поділяти наступним чином:

  • Хамелеон - перламутрова або перлова декоративна фарба для стін , можна купити в Магдізайне. Залежно від кута зору і освітлення невловимо змінюють свій відтінок. Відрізняються ніжною напівпрозорої структурою.
  • Мозаїка - покриття, стилізує поверхню під граніт, велюр і мозаїчну фактуру. До складу латексної основи входять різні по конфігурації вкраплення (ромби, кола, зірки, чорнильні плями або краплі дощу). На поверхню декоруючий шар наноситься спеціальним компресором або фарбопультом з діаметром форсунка до 3, 5 мм.
  • Метал - багатошарове покриття, збагачене металізованими пігментами. Наноситься в кілька шарів, кожен з яких утворює переливається на світлі металеву текстуру.
Похожие страницы