Декоративна Штукатурка Форум

Бровари - місто, який за мірками Київської області зростає стрімко. Новобудов в даний момент тут зводиться навіть більше, ніж в Києві. Особливою популярністю користуються новобудови компанії «Альянс Новобуд» в місті Бровари: «Зелений квартал», «Лісовий квартал», «Крона Парк». Чому житлові комплекси цього забудовника викликають інтерес інвесторів? Давайте розглянемо причини докладніше.

Новобудови в Броварах

  1. надійність забудовника

Найкращий доказ того, що забудовнику можна довіряти - це благополучно здані їм в експлуатацію об'єкти. У «Зеленому кварталі» будівельні роботи повністю завершені, зараз продаються останні квартири в будинку №4. В інших новобудовах в Броварах від «Альянс Новобуд» - «Лісовому кварталі» - здані в експлуатацію 4 будинки з 9. Відгуки на форумах на підставі цих фактів зараховують забудовника до числа які заслуговують на довіру, і в такому випадку відгуками дійсно можна вірити.

  1. Висока якість будівельних робіт і естетика зовнішнього вигляду будівель

Житловий комплекс «Лісовий квартал» відноситься до комфорт-класу. А новобудови в Броварах «Крона Парк» відгуки зараховують до бізнес-класу. Однак в кожному окремому випадку будівництво забудовник веде з використанням екологічно чистих матеріалів - цегли, мінеральної вати. Також забудовник піклується про збереження теплової енергії квартирах. Склопакети встановлюються двокамерні, європейської якості, здатні зберігати тепло на високому рівні. Зовнішні стіни будівель оформлені з використанням декоративної штукатурки , що надає їм стильний і завершений вигляд.

Похожие страницы