Декоративна Штукатурка ВГТ

Огляд виробників декоративних фарб і штукатурки

На самому початку року ми пройшлися по салонах та Інтернет-ресурсів різних виробників декоративних матеріалів і з упевненістю можемо сказати, що ринок декоративних фарб розвивається і збільшує свої обсяги, в той час як ринок паперових шпалер повільно стагнує, хоча і перевищує ринок фарб в кілька разів .

Але повернемося до декоративної штукатурки - покупці в Росії все більше стають схожими на громадян Європи і все краще розуміють переваги декоративних фарб в порівнянні з шпалерами. І як наслідок - відбувається зростання продажів декоративних матеріалів і їх розвиток.

Якщо ми пам'ятаємо, масовий прихід декоративної штукатурки в Росію трапився близько 15 років тому і був охарактеризований мізерним асортиментом (в порівнянні з сьогоднішнім вибором) і дуже високою ціною. На жаль, у більшості споживачів до сих пір є таке ж уявлення про цей сегмент і наші опитування показали погане знання марок і матеріалів серед споживачів. У цьому «заслуга» компаній, що випускають декоративні фарби, вірніше практично повна відсутність коректного просування марок і матеріалів. Проте, процес повільно, але йде. Давайте ж тепер перейдемо до розгляду асортименту і цін пропонованої продукції.

Як завжди, попереду планети всієї - італійські виробники! Такі марки як Oikos, Antica Signoria, San Marco, Baldini, Ferrara Design - пропонують дуже широкий асортимент декоративних матеріалів з високим рівнем якості і є законодавцями моди з їх новинками. У чому ж ключова відмінність цих марок і як розібратися покупцеві - що краще? Давайте розглядати всі окремо.

Цінова політика і канали продажів.

Похожие страницы