Декоративна Штукатурка Квіти

штукатурка квітиЗміст: [ приховати ]

 • Особливості декоративної штукатурки
 • Декоративна штукатурка квіти
 • Інструменти для виконання декоративної штукатурки своїми руками
 • Порядок виконання декоративної штукатурки «Квіти»
 • Створення фактури "Квіти" за допомогою мастихина
 • Створення інтер'єру свого будинку - це захоплююче заняття. Підійшов час чергового ремонту? Радійте, у вас є можливість проявити свою фантазію і створити неповторний, ексклюзивний інтер'єр. Допоможе в цьому новий метод обробки стін - декоративна штукатурка своїми руками. Цей сучасний оздоблювальний матеріал простий у використанні, дозволяє домогтися різних декоративних ефектів, відмінно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами.

  Особливості декоративної штукатурки

  Декоративна штукатурка (фактурна) буває декількох видів. Це суміш у вигляді зернистої маси, в якості наповнювача використовуються або деревні волокна, або кам'яна крихта. Звичайнісінька вапняно-піщана, є і найдешевшою. Цілком підходить для внутрішньої обробки, як і для зовнішньої.

  Наповнювачем кам'яною штукатурки є крихта природного каменю. Нанесення такого складу проводиться вручну, працювати з ним може навіть початківець, він має високі декоративні якості, висохла стіна виглядає стильно і сучасно, до того ж така обробка довговічна.

  Латексні штукатурки дуже пластичні і міцні. Міцність їх така висока, що їм не страшні ніякі механічні дії.

  Цікавий такий спосіб обробки стін для приміщення кухні, оскільки шпалери тут не завжди зручно використовувати, а традиційна плитка - досить дороге задоволення. З декоративною штукатуркою ваша кухня буде виглядати сучасно, оригінально, до того ж стіни можна буде фарбувати заново, не змінюючи фактуру. Ще одна перевага такої обробки для кухні - це те, що декоративна штукатурка паронепроникна.

  Декоративна штукатурка своїми руками дає можливість творчо проявити себе, така робота зробить ваш будинок унікальним.

  Цей матеріал дозволяє виконати панно, фактурну поверхню, що імітує різні природні матеріали, навіть створити барельєф.

  Похожие страницы