Декоративна Штукатурка Стелі

Декоративна штукатурка займає особливе місце серед оздоблювальних матеріалів для стель. Цей матеріал є міцним, довговічним і екологічно чистим. До того ж, декоративна штукатурка має різну текстуру і представлена в різноманітній кольоровій гамі.

Властивості декоративної штукатурки

Залежно від області застосування, можна підібрати декоративну штукатурку з теплоізоляційними, водовідштовхувальними або антисептичними властивостями.

Декоративна штукатурка виконує не тільки естетичну функцію в якості стильного елемента декору, але і забезпечує міцне покриття, яке в змозі захистити стелю від вогкості, надмірної вологи та інших несприятливих впливів. Різні додаткові властивості окремих видів декоративної штукатурки забезпечуються входженням до їх складу спеціальних наповнювачів і добавок.

види

На ринку представлені два основних види декоративної штукатурки : структурна і фактурна.

структурна штукатурка

Даний вид декоративної штукатурки являє собою білу масу, яку можна забарвити в будь-який колір. Працюючи з даним видом штукатурки, поверхні стелі можна надати будь-яку фактуру, яка передбачена дизайном інтер'єру. Для цього необхідно використовувати спеціалізовані штукатурні інструменти.

Робота зі структурною штукатуркою вимагає наявності у виконавця певних навичок проведення будівельно-оздоблювальних робіт.

фактурна штукатурка

Фактурна штукатурна суміш дуже зручна у використанні, так як повністю готова до застосування.

До складу готової фактурної штукатурки вже входять всі необхідні компоненти, а склад будівельно-оздоблювальної суміші обумовлює фактуру поверхні при нанесенні.

Декоративні штукатурки можна розділити на 4 види залежно від розміру зерен наповнювача:
1. Крупно фактурна: від 3 до 5 мм;
2. Середньо фактурна: від 1, 5 до 2, 5 мм;
3. Дрібно фактурна: від 0, 5 до 1 мм;
4. Тонко фактурна: менше 0, 5 мм.

Вибираючи матеріал для оздоблення стелі, необхідно враховувати, що обробна штукатурка дрібної або тонкої фактури підходить лише для ідеально рівного стелі, так як даний матеріал не може приховати дефекти поверхні.

Похожие страницы