Декоративна Штукатурка Валиком

Як укладати плитку: основні етапи і технологія робіт

Плитка для ванною або кухні - це не тільки практичний і популярний, але і найстильніший матеріал для обробки. Незвичайні колірні рішення і цікаві візерунки допоможуть створити в приміщенні особливу атмосферу. Не турбуйтеся: укладати плитку з покроковою інструкцією OBI не складе і праці. Тривалість робіт буде залежати від розмірів приміщення і використовуваних матеріалів. У даній інструкції ми розповімо, як укладати плитку, на прикладі приміщення 10 кв. м.

Підготовка
Для укладання плитки особливо важливі перевірка і підготовка основи. Всі несучі поверхні повинні бути чистими, без пилу, рівними, сухими і мати достатню несучу здатність. Якщо плитка укладається на дощату підлогу або ДСП, вони повинні бути щільно пригвинчені до поверхні. Для запобігання виникнення вібрація варто використовувати ізоляційну пластину.

Зашпаклювати і прогрунтувати нерівності
Невеликі тріщини і нерівності необхідно зашпаклювати за допомогою кельми або кельми, або закласти за допомогою вирівнюючої маси. Перед укладанням плитки на поверхню необхідно нанести ґрунтовку незалежно від виду підстави. Грунтовка глибокого проникнення або адгезионная емульсія наноситься широким пензлем або малярським валиком . У приміщеннях з високою вологістю повітря або в сирих приміщеннях, де можливе розбризкування води, на ґрунтовку наноситься додатковий ізоляційний шар.

Різка із забезпеченням прямої кромки
Для одержання прямої кромки у крайніх плиток слід використовувати верстат для різання плитки (плиткоріз). Ризику наноситься на лицьовій стороні, а потім плитка переломлюється по кромці.

Вирізка круглих отворів
Для вирізки круглих отворів в плитці використовуйте спеціальні кусачки, викусивая отвір міліметр за міліметром, або дриль зі спеціальною насадкою-фрезою.

Укладання плитки на підлогу
Після підготовки підстави необхідно точно виміряти площу приміщення і відзначити його середину. Для проби рекомендується покласти плитку хрест-навхрест.

Похожие страницы