Декоративна Штукатурка з Шпаклівки

1Сучасні люди, роблячи ремонт в квартирі або в будинку, приділяють велике значення інтер'єру, продумуючи його дизайн до дрібниць. На щастя, в наш час на будівельному ринку можна знайти неймовірну кількість різноманітних оздоблювальних матеріалів, які допоможуть втілити в життя найсміливіші рішення. У цій статті ми розповімо про те, як приготувати декоративну штукатурку з шпаклівки своїми руками і якими способами можна наносити подібне покриття на стіни.

Особливості фактурної шпаклівки

Шпаклівка, що застосовується для створення на стінах декоративного шару, не поступається за своїми характеристиками фактурної штукатурці. Серед переваг даного матеріалу можна виділити:

  • міцність, довговічність і надійність покриття;
  • простота і легкість в догляді;
  • можливість втілення в життя різноманітних дизайнерських ідей;
  • величезний асортимент відтінків і фактур облицювального матеріалу.

До недоліків шпаклівки можна віднести складність процесу нанесення її на стіни. Якщо ви будете залучати до роботи фахівців, то оплата їх послуг обійдеться вам в значну суму. Але володіючи елементарними навичками в проведенні будівельних робіт, а також озброївшись деякими порадами, покрити стіни приміщення штукатуркою зі звичайної шпаклівки можна власноруч, заощадивши при цьому пристойні гроші.

Слід знати, що фактурна штукатурка з шпаклівки наноситься на стіни різними способами, в залежності від цього розрізняють 3 типи поверхонь:

  • рівна стіна, прикрашена кольоровими плямами і розводами;
  • гладка поверхня з нанесеним зображенням;
  • фактурна стіна, що володіє будь-яким довільним рельєфом.

Щоб після обробки приміщення гарантовано отримати саме той результат, на який ви сподіваєтеся, слід заздалегідь продумати загальний стиль кімнати, а також окремі елементи дизайну. Слід також зазначити, що фактурна обробка стін має виражену рельєфом, в поглибленнях якого часто накопичується пил. Саме тому використовувати подібну прикрасу на кухні не рекомендується, інакше стіна покриється мікрочастинками жиру і втратить зовнішню привабливість.

Крім усього іншого, шпаклівка, що застосовується в якості фактурної штукатурки, здатна поглинати певну кількість вологи. Якщо ви вирішили застосувати даний оздоблювальний матеріал в сирому і вологому приміщенні, то не забудьте додатково покрити стіну шаром лаку.

2 3 4 5

Похожие страницы