Декоративна Штукатурка як Робити

Найчастіше для оздоблення стін, якщо ремонт виконується самостійно, застосовуються шпалери. Адже наклеїти їх на стіну може навіть новачок. Декоративна штукатурка своїми руками кілька складніша для виконання, але, якщо ви володієте терпінням і акуратністю, можна спробувати обробити стіни цим екологічно чистим і довговічним матеріалом. До того ж в подальшому за такими стінами дуже легко доглядати, просто помивши губкою з мильним розчином. А при бажанні, можна оновити інтер'єр, просто перефарбувавши стіни в інший тон.

Вибираємо тип фінішної штукатурки

Отже, рішення прийнято, і, перед походом в магазин будматеріалів, ретельно виміряємо стіни. Перед тим як робити декоративну штукатурку, треба визначитися, який саме вид цієї обробки вам подобається. В даний час у продажу є безліч готових сумішей з різними наповнювачами, що додають стінам різний декоративний ефект. Найкраще, якщо в магазині ви зможете побачити зразки вподобаних вам матеріалів на великих стендах, так як естетичне сприйняття маленького шматочка і заштукатурені стіни часто різниться. Часто в магазинах-салонах вам можуть запропонувати навіть пройти майстер клас - декоративна штукатурка для початківців. В цьому випадку, придбавши базові навички роботи, ви зможете виконати оштукатурювання більш якісно.

Штукатурну суміш купимо з запасом!

Купуючи суміш для декоративної штукатурки, попросіть менеджера зробити необхідний розрахунок, виходячи з лінійних розмірів поверхонь, на які буде наноситися штукатурка. Так як зазвичай новачки схильні до деякого перевитрати матеріалу, краще купити суміш з невеликим запасом (приблизно 10%), інакше в самому кінці роботи її може і не вистачити.

В роботі допоможуть спеціальні інструменти

Перед тим як зробити декоративну штукатурку доведеться запастися і спеціальним інструментом - парою шпателів (широким і вузьким), спеціальної гладилкою з округленими краями, для створення структури декоративного шару, валиком і пензликами для фарбування поверхні. У деяких випадках, щоб додати стінам певний об'ємний малюнок, слід купити або зробити самому оригінальний фактурний валик. Причому, другий спосіб часто краще, так як торгівля не завжди здатна запропонувати велика різноманітність такого інструменту. Незвичайний малюнок поверхні надає губчаста гума з великими порами, шматки шкіри або прикріплена особливим чином тканину крупного переплетення.

Похожие страницы