Грунтовка на Фарбу

Грунтовки з онлайн-каталогу ОБІ забезпечують збільшення адгезії оздоблювальних матеріалів до будь-яких підстав, а також надають поверхні додаткову міцність. В умовах підвищеної вологості необхідно спочатку обробити стіни антисептиками, які запобігають утворенню цвілі і грибків. Для всмоктують матеріалів (бетон, дерево, цементна штукатурка, гіпсокартон) рекомендуємо використовувати грунт глибокого проникнення, а для щільних, що не пропускають вологу поверхонь (скляних, пластикових, керамічних) - адгезійні склади з мінеральними наповнювачами.

Детальніше

В інтернет-магазині ОБІ ви можете купити фарби інтер'єрні та фасадні на водній, масляної або алкидной основі. Емалі відмінно підійдуть для фарбування металевих і дерев'яних поверхонь. Водно-дисперсійні, латексні і акрилові лакофарбові матеріали застосовуються на бетонних і цегляних основах, оштукатурених поверхнях, шпалерах під фарбування і деревоволокнистих плит.

На нашому сайті крім фарби і грунтовки представлений великий вибір колорантов. Завдяки широкій палітрі кольорів ви легко підберете ідеальний відтінок для оформлення інтер'єру.

Купити лакофарбові матеріали можна в інтернет-магазині або найближчому гіпермаркеті ОБІ.

Кожен товар на сайті має докладний опис (призначення, склад, обсяг, ціна), тому ви легко зрозумієте в асортименті. Виберіть товари в онлайн-каталозі, оформіть замовлення і отримаєте його в зручне для вас час за вказаною адресою. Доставка здійснюється протягом 1-2 днів.

Також ви можете скористатися послугою «Замов і забери сьогодні». Для економії вашого часу ми зберемо зарезервовані товари і підготуємо їх до отримання. Замовлення буде готовий до видачі через 5 годин на найближчому магазині торгової мережі ОБІ. Послуга доступна в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Волгограді, Краснодарі, Саратові, Казані, Єкатеринбурзі, Сургуті, Омську, Рязані, Брянську і Тулі.

Похожие страницы