Грунтовка під Акрилову Фарбу

Всім нам добре відомо старе правило: для того, щоб фарбується прослужила довго, вона повинна бути ретельно підготовлена.

Найважливіша роль при підготовці поверхні відводиться правильному вибору грунтовки і грамотного використання грунтовки. Сучасною промисловістю випускається величезний асортимент будівельних грунтовок і грунтовок. Це грунтовки глибокого проникнення; зміцнюють грунтовки; грунтовки, що зменшують поглинаючу здатність підстави; грунтовки, що поліпшують адгезію; ізолюючі грунтовки; антикорозійні грунтовки і т.д.

Насамперед - грунтування

Про ґрунтовках і грунтування

Що б не представляла собою базова поверхня (підкладка) - бетон або метал, штукатурку або дерево, необхідно домогтися того, щоб покриття міцно на ній трималося і не відшаровується. Саме для цієї мети і використовуються грунтовки, які глибоко проникають в основу і покращують її адгезію (зчеплення) з подальшим шаром. Володіючи зв'язують і зміцнюючими властивостями, грунтовки часто запобігають пошкодженню базової поверхні. Крім цього шар грунтовки сприяє більш рівномірному накладенню, розтіканню і абсорбції (вбирання) наносяться лакофарбових матеріалів (фарб, емалей, штукатурок, шпаклівок і т.д.).

Про ґрунтовках

Часи, коли для всіх видів робіт використовувалася практично одна і та ж грунтовка, давно минули. Технології ремонту і будівництва в нашій країні за останні роки сильно просунулися вперед, наблизившись до світових стандартів. Сьогодні на російському ринку представлено безліч як сухих, так і готових до застосування сучасних грунтувальних матеріалів, з яких завжди можна вибрати саме той склад, який Вам потрібен.

При виробництві грунтовок враховуються тип оброблюваної поверхні (мінеральна, дерев'яна, металева, оштукатурена і т.д.), особливості приміщення, в якому грунтовка застосовується (вологе або сухе), а також спосіб подальшої обробки (фарбування, укладання плитки, шпатлювання). Як правило, виділяють склади грунтовок, використовувані для первинної підготовки підстав і грунтовки для поліпшення зчеплення між оздоблювальними шарами.

Грунтовки включають в себе плівкоутворювальні речовини (смоли, масла, різні види клею і т.д.), пігменти, прискорювачі висихання та інші добавки для додання поверхні тих чи інших властивостей. Будівельні грунтовки виробляються на мінеральній, акрилової, алкидной та інших засадах.

Похожие страницы