Кольори фарб на акрилатной основі

Етикетка для гумової фарби ВД АК 103 ТЕХНОПРОКАкрілатниє фарби являють собою водні дисперсії на основі поліакрилатів і їх кополімерів як плівкоутворювачів. У Росії (а до цього в СРСР), фарби на акрилатной основі позначаються абревіатурою ВД-АК з уточнюючим індексом. ВД - це скорочене від «воднодисперсионная», АК - акрилова.

Пропонуємо купити 4 види матеріалів ВД АК і акриловий грунт під такі фарби. Натисніть на картинку етикетки, щоб дізнатися більше про продукт.

Оскільки акрилатні фарби є водно дисперсійних матеріалом, то при необхідності можуть бути розведені водою і колеруются пігментних на водній основі. Після висихання, плівка стає еластичною, паропроницаемой і гідроізолюючої.

Етикетка для фасадної фарби ВД АК 107 ТЕХНОПРОККомпанія ТЕХНОПРОК пропонує широку кольорову гаму акрилатних фарб. Завжди в наявності 16 базових кольорів.

Фарби водно дисперсійні акрилатні широко застосовуються для будівництва та ремонту. Це універсальні матеріали, придатні для робіт всередині і зовні. Усередині їх можна застосовувати, тому що вони нешкідливі (перевага водних дисперсій), а зовні - тому, що сополімерні акрилатна плівка стійка до високих і низьких температур, УФ, атмосферних опадів.

Висихання фарб водно дисперсійних акрилатних відбувається протягом 2 годин, повне затвердіння через 5-7 доби. Всі покриття однаково легко наносяться на будь-яку поверхню пензлем, валиком або фарбопультом .

Етикетка для інтер'єрної фарби ВД АК 207 ТЕХНОПРОК Етикетка для Супербілий фарби ВД АК 205 ТЕХНОПРОК
Біла акрилатна гумова фарба ТЕХНОПРОК Блакитна акрилатна гумова фарба ТЕХНОПРОК

Похожие страницы