Водоемульсійна Фарба для Стелі

Професійний погляд на особливості вибору втиснути фарби для стелі

Мінеральна водоемульсійна фарба

Одна з найдешевших і практично незатребуваних - це водоемульсійна фарба на мінеральній основі. До її складу обов'язково входить, будь-яка з будівельних в'яжучих, тобто гашене вапно або портландцемент.
Однак якщо бути об'єктивним, даний матеріал набагато краще своєї репутації. Покриття виходить екологічно чистим, гідро- і термостійким і що найголовніше дешевим. Якщо вам потрібно пофарбувати великі прольоти за невеликі гроші, мінералка буде ідеальним вибором. Правда у неї є і свої недоліки. Так, наприклад, не може така фарба похвалитися довгим терміном експлуатації, вона хоч і не вигорає на сонці, але раз в пару років потребує оновлення. Зате працювати нею можна прямо по бетонним плитам, притому без будь-якої грунтовки! Чим не плюс?

Акрилова водоемульсійна фарба Водоемульсійна фарба на основі акрилових смол є альфою і омегою сучасного будівництва. На вибір вимогливого споживача можна підшукати товар абсолютно будь-якої якості. Від бюджетної і жахливо неякісної в екологічному розумінні «акрілкі», за кілька сот рублів, і до елітної продукції, від таких світових брендів як: Dufa, Caparol або Tikkurila. Там цінник зашкалює за 4-5 тисяч вітчизняних грошей, а й в плані якості ніяких претензій бути не може. А про різноманітність і зовсім говорити не доводиться. Тут і водостійкі, і текстуровані, і навіть з додаванням латексу, але все як один паронепроникні покриття. Єдиний, повинні помітити, недолік акрилових фарб, однак, досить істотний. Сьогодні, особливо заможні люди, дуже велике значення надають саме дихаючим домівках, а з акрилом такої не побудуєш.

Похожие страницы