Огляд популярних оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати

Огляд популярних оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати

Ремонт в квартирі приносить завжди багато клопоту. Особливу увагу господарі приділяють ванній кімнаті, і для такого стану речей є вагомі підстави. Для того, щоб зберегти довговічну красу і властивості, облицювальний матеріал для ванної кімнати повинен володіти рядом необхідних якостей:

вологостійкість;
екологічною безпекою;
гігієнічністю;
зручністю в догляді;
простотою монтажу;
доступною вартістю.
Лідером у списку оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати є керамічна плитка. Вона має високий рівень гігієнічності та вологостійкості, представлена колекціями в різному стильовому виконанні, з багатим асортиментом колірних рішень. В основному ціна цього матеріалу коливається в районі 30-100 доларів за 1 кв. м. Однак потрібен певний досвід і майстерність для укладання плитки на поверхню стін і підлоги. Тому найчастіше подібну роботу довіряють майстрам-плиточника.

Окремо стоїть керамічна мозаїка, яка дозволяє створити незвичайний дизайн і підкреслює багатство інтер'єру. Вона обійдеться дорожче плитки, її ціна від 70 доларів і вище.

Великою популярністю користуються пластикові панелі ПВХ, які не тільки дуже естетично виглядають, але і легко монтуються, мають шумо- і теплоізоляційними функціями, дозволяють приховати труби і дефекти стін і стелі. В іншому не поступаються керамічній плитці. Недоліком в експлуатації є те, що даний матеріал порожній усередині і при різких ударах можуть утворюватися вм'ятини. Потрібно враховувати, що установка панелей вимагає додаткового місця, зменшує корисну площу кімнати, тому цей матеріал не підходить для обробки маленької ванної.
Ціни на панелі ПВХ варіюються в діапазоні від 2 до 50 доларів за 1 погонний метр.
Така обробка добре виглядає, не вимагає ретельного догляду. Досить вологого прибирання для того, щоб повернути блиск у випадку її забруднення.

Традиційним матеріалом, який відомий досить давно, є водостійка фарба для стін . Щоб отримати якісну обробку стін, потрібно вибирати фарбу від перевірених виробників, таких як Jobi, Dulux, Tikkurila.

Похожие страницы