Технологія обробки фасаду штукатуркою На даний момент

На даний момент існує безліч технологій обробки фасаду будівлі штукатурною сумішшю. Найпоширенішими з них вважаються:

Технологія штукатурки фасадів по сітці. Завдяки використанню сітки значно збільшиться міцність нанесеного на поверхню стіни розчину. Така технологія дає можливість наносити штукатурку на великі площі і перехідні сегменти між різними матеріалами, з яких виконана сама стіна. Найбільш часто таку технологію використовують при роботі з новими будівлями, в яких ще не відбулася повна осаду будівлі.

Залежно від області, в якій застосовується конструкція, армуючий матеріал може бути:
полімерним,
металевим,
стеклопластіковим.

Який може бути сітка для штукатурних робіт? Для того щоб фінішне покриття стіни не потріскалось і не відшарувалася, на стіну монтують конструкцію з сітки.
На сьогоднішній день використовують чотири види металевої сітки:
Ткана сітка. Цей вид сітки відрізняється гнучкістю і міцністю. Дана сітка створена методом плетіння з дротяних елементів різного перетину. Для того, щоб обштукатурити стіну руками використовують оцинковану сітку з розміром осередку в 1х1 см.
Сітка рабиця. Такий будівельний матеріал кріплять в тому випадку, якщо припускають наносити товстий шар штукатурки. Сітку використовують з осередком розміром 2х2 см.
Зварна металева сітка з квадратними осередками. Всі осередки розташовуються під прямим кутом один до одного, виконана вона з низько вуглецевого оцинкованого матеріалу.
Просеечная сітка. Проводиться за допомогою зварювання місць перетину дротяного волокна під кутом дев'яносто градусів. Використовують для попередження розтріскування поверхні стіни.

Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою . Декоративна штукатурка має високі дизайнерські якості і відрізняється довговічністю в експлуатації. Найчастіше таких матеріалів обробляють будівлі в передмісті і сільській місцевості. Процес обробки будови кольоровими або сірими декоративними штукатурками досить ефективний і технологічний. Сьогодні існує величезна безліч різновидів декоративної штукатурки, змінюється тільки спосіб заповнення і виробництва робочого процесу. Декоративну штукатурку можна розділити на дві великі групи:
надання рельєфності і фактурності фінішного шару,

Похожие страницы