Шпаклівка Стін під Шпалери Своїми Руками

Вітаю всіх домашніх майстрів! Якщо ви задумали обклеїти кімнату шпалерами, необхідно якісно підготує і вирівняти поверхню стін, інакше підсумковий результат може вас розчарувати. Найпростіше зробити цю роботу за допомогою шпаклівки, а ось як це зробити не гірше професіоналів ми і поговоримо нижче.

Необхідні інструменти та матеріали

Для робіт по підготовці стін під шпалери доведеться озброїтися:

  • Ґрунтовкою і сухий шпаклівкою (стартової і фінішної);
  • будівельним міксером або електродрилем / шуруповертом з насадкою для перемішування робочої суміші;
  • ємністю (відром) відповідного розміру, шпателями - широким (від 60 см), вузьким (до 15 см) і кутовим;
  • будівельної теркою з сіткою або наждачним папером;
  • поролоновим валиком.

Підготовчий етап

В першу чергу слід визначитися з вибором матеріалів. Тип грунту підбирається відповідно до характеристиками поверхні стіни. Зазвичай застосовується зміцнює або просочувальний склад. Якщо на стінах в минулому з'являвся грибок, попередньо обробіть їх антисептиком.

Шпаклівка на будівельному ринку представлена у вигляді сухих і готових (пастоподібних) сумішей. Перший варіант значно дешевше. При покупці матеріалу зверніть увагу на виробника - краще віддати перевагу зарекомендували себе марок. Крім стандартної шпаклівки з маркуванням KR (для звичайних умов), існує суміш LR для приміщень з підвищеною вологістю.

Приступаємо до шпаклівки

На першому етапі слід звільнити стіни від старої обробки, очистити їх від пилу та інших забруднень.

Потім за допомогою поролонового валика (можна використовувати кисть-макловицу) нанесіть на стіни шар грунтовки і залиште до повного висихання.

Далі, уважно огляньте стіни. Помічені серйозні западини або інші дефекти слід вирівняти за допомогою стартовою шпаклювальною суміші. Коли забиті місця повністю висохнуть, їх треба заново загрунтувати.

Похожие страницы