Testo 435-1 - вимірювальний прилад якості повітря

Testo 435-1 - базова модель багатофункціональних приладів вимірювання параметрів повітря серії Testo 435. Прилад дозволяє підключати велику кількість різних зондів, які можуть бути як багатофункціональні, так і призначені для вимірювання тільки однією з характеристик повітряних мас (швидкість потоку, температура, вологість, вміст СО2, турбулентність). Основне застосування прилади Testo 435-1 знаходять при монтажі та налагодження систем кондиціонування і вентиляції, оскільки поєднують в собі всі основні вимірювальні прилади, які використовуються під час налаштування даного устаткування (анемометр, термометр, вологомір і т.д.). Використання універсального зонда IAQ дозволяє визначати якість повітря в приміщенні, оскільки здатний вимірювати відразу кілька параметрів - рівень концентрації вуглекислого газу СО2, вологість і температуру повітря. Отримані дані можуть бути роздруковані на принтері Testo, зв'язок з яким здійснюється за допомогою інфрачервоного порту. На сайті http://www.testo.kiev.ua/ замовити можна Testo 435-1 та інші прилади компанії Testo.

Особливості Testo 435-1

 • можливість використання універсального зонда IAQ (Indoor Air Quality) для оцінки якості мікроклімату в приміщенні.
 • підключення додаткових зондів - крильчатка, контактна вимір температури, швидкість потоку повітря і т.д.
 • сумісність з швидкодіючим принтером Testo для документування на місці результатів вимірювань
 • ступінь пило-вологозахищеністю IP54
 • великий інформативний дисплей з підсвічуванням
 • функція автоматичного вимкнення для економії заряду батарей
 • USB інтерфейс для зв'язку з ПК
 • функція утримання даних
 • прилад внесений до Держреєстру СІ.

  Компанія «Тesto AG» - світовий лідер у виробництві пoртатівних вимірювальних приладів. Це сучасне обладнання, професійний дизайн і максимальну зручність у використанні. Вимірювальне обладнання німецького виробника «Тesto AG» існує на протязі більше 52 років. Прилади testo використовуються при аналізі димових газів, пошуку витоків газу, для налагодження систем вентиляції і кондиціонування повітря, для монтажу та обслуговування систем опалення. Багатофункціональні прилади testo необхідні для визначення якості повітря, при контролі кліматичних параметрів в будівлях і виробничих приміщеннях і т.д. Окремо виділяються прилади для тепловізійного аналізу - тепловізори, які з кожним роком стають все більш затребуваними на ринку енергоаудиту.

  Більшість найбільш затребуваних моделей testo внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки РФ, а найсучасніші новинки знаходяться на стадії внесення. Повірка багатофункціональних вимірювальних приладів testo здійснюється по кожному каналу вимірювання окремо (температура, вологість і т.д.) Стандартно перевірка триває три тижні, проте ми пропонуємо прискорений варіант повірки терміном в один тиждень. Про варіанти і вартості повірки ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами.

  Новини про продукцію марки testo

  Лінійка тепловізорів testo поповнилася новими моделями, розробленими спеціально для організацій, що спеціалізуються на монтажі систем опалення, а також для сервісних служб і служб експлуатації. Серед головних переваг тепловізорів testo 870-1 і testo 870-2 великий рідкокристалічний дисплей, компактні розміри і легке інтуїтивне управління.

  Удосконалена модифікація тепловізора testo 875i створена з урахуванням побажань російських користувачів і має нижню межу заводської настройки температурної шкали -30 С і функцію відображення низьких температур до -50 С.

  На даний момент реалізуються складські залишки інфрачервоного короткофокусного термометра testo 830-T1 (0560 8303). Модель знята з виробництва, заміни їй не передбачено.

  Робота з шумомірами Casella тепер стала значно зручніше. Всі модифікації базової моделі Cel 620 тепер поставляються з мікропрограмним забезпеченням (програмної прошивкою) російською мовою. Випрямляч потоку дозволяє коригувати вихровий потік в паралельний для найбільш точного вимірювання об'ємної витрати на вихрових диффузорах систем вентиляції. На додаток до випрямителю ви можете придбати спеціальні воронки для найбільш ефективного збору потоку повітря в випрямляч.

Похожие страницы