Водоемульсійна Фарба Тіккуріла

Водоемульсійна фарба (також відома як водна фарба, водно дисперсійна фарба і т.д.) являє собою лакофарбовий матеріал з частинок полімеру, фарбувальних пігментів і води. У цій статті ми розповімо вам про фінських Преміум, Стандарт і Економ фарбах на водній основі Тіккуріла і Фіннколор, які ви зможете купити в нашому інтернет магазині.

Водні фарби Преміум

Марка Тіккуріла є одним з лідерів у виробництві лакофарбових матеріалів Преміум класу. Її водні фарби Преміум-класу заслужили повагу у багатьох країнах світу.

Водно дисперсійна фарба Тіккуріла Луя використовується для фарбування приміщень з підвищеною вологістю, наприклад, ванних кімнат і кухні, для захисту поверхонь від грибка і цвілі. Вона утворює міцне миється зносостійке покриття. Її можна наносити на підкладки з різних матеріалів, наприклад, з бетону, каменю, гіпсокартону і т.д. Фінська водоемульсійна фарба Tikkurila Luja крім того володіє чудовими декоративними властивостями і зберігає яскравість кольору довгі роки. Її можна вибрати за ступенем блиску, а також піддати колеровке для створення потрібного відтінку кольору.

Водна фарба Тіккуріла Джокер підходить для нанесення захисного і декоративного покриття всередині приміщень на стіни, стелі і шпалери. Отримане покриття можна піддавати вологому очищенню, так як воно має гарну адгезію до підкладки з різних оздоблювальних матеріалів. Час висихання фарби на отлип мінімально - 0, 5 год. 1 л складу вистачає для фарбування від 7 до 12, 5 кв.м. поверхні. Підбір потрібного відтінку покриття здійснюється за допомогою колеровки. Ціна на фінську водоемульсійну фарбу Tikkurila Joker в нашому інтернет магазині вас приємно здивує.

Похожие страницы