Як розрахувати матеріали для ремонту: шпалери, фарбу і плитку

плитка

Для плитки теж є свій калькулятор, в якому можна порахувати не тільки кількість плитки певного розміру для вашого приміщення, але також і вартість всієї закупівлі, виходячи з даних ціни за м2. Будівельники радять закладати додатково 10% плитки на всякий випадок, а, якщо ви будете укладати її під 45 градусів, то варто взяти зайві 15%.

Дизайнерам легше розрахувати необхідну кількість плитки, так як вони точно знають, що треба закладати не тільки саму площу санвузла або кухні, але і обрамлення ступенів і душових піддонів в разі, якщо вони є.

Найбільш проблемна зона для самостійного ремонту - це, звичайно, санвузол ... Якщо хочеться створити мікс з плитки з красивим малюнком, то краще брати плитку з однієї колекції, а не комбінувати її з плиткою інших виробників. Так простіше. На одній стіні краще НЕ стикувати керамограніт і скляну мозаїку: у них різна товщина, і клеєм цю різницю не компенсуєш. Також завжди важливо пам'ятати про оформлення кутів стикування плитки. Під 45 градусів запилювати кути складно, і не всі вміють це робити. Для таких випадків є спеціальні «куточки» (на знімках нижче). З приводу затирання швів: крім стандартних варіантів бувають затирання, в які додають блискітки, і тоді плитка починає виблискувати і переливатися ще й у швах). Також замість класичної затірки можна використовувати декоративний тонкий бордюр. Виглядає це дуже стильно.

фарба

Перш ніж приймати рішення про покупку фарби, ми радимо вам зробити пробні пофарбувавши і подивитися, як фарба буде виглядати при природному, штучному, денному і вечірньому освітленні. Багато фірм мають в своїй лінійці спеціальні маленькі баночки якраз для таких цілей. А ще пам'ятайте, що стіни перед фарбуванням потрібно ідеально вирівняти і зробити грунтовку, так як фарба видає будь-які шорсткості.

Зазвичай фарба купується з розрахунку 2 літри на кожні 10 м 2. Для більш точного розрахунку можна довіритися онлайн-калькулятору, який враховує те, який саме фарбою ви плануєте скористатися (водній, силіконовій, акрилової і так далі) і розраховує площа фарбування, віднімаючи дверні та віконні прорізи. Зверніть увагу, що цей калькулятор видає кількість матеріалу для фарбування в один шар, а стіни фарбуються зазвичай в два шари. Хоча це, звичайно, залежить від інтенсивності фарби і того відтінку, який ви хочете отримати.

А ще радимо вам залишати одну банку фарби про запас. По-перше, при ремонті вірогідні ситуації, коли меблі дряпає стіну і її доводиться перефарбовувати, по-друге, таке буває і в повсякденному житті. Дизайнер Маша Колесникова, у якій ми були в гостях у квартирі в Бутово, нарікає, що стільці на кухні постійно зачіпають стіну і здирають фарбу. Доводиться знову й знову підфарбовувати нещасні ділянки. Тому фарба ніколи не буде зайвою, в кінці кінців ми знаємо, як оригінально пофарбувати меблі, а також як фарбувати взагалі (з докладною інструкцією).

Похожие страницы