Як розрахувати потрібну кількість фарби для ремонту

Ці поради допоможуть розрахувати потрібну кількість фарби.

Крок 2. Дізнайтеся колір

Підберіть колір, щоб дізнатися номер для колеровки, або відразу переходите до наступного кроку - натисніть на лінк «Розрахуйте необхідну кількість фарби».

Крок 3. Розрахуйте кількість фарби

Калькулятор Крок 1Ви вже знаєте площа приміщення? Відмінно - просто вкажіть її, і програма розрахує необхідну кількість фарби для фарбування поверхні в 1 шар. Наприклад, якщо площа вашої кімнати 20 квадратних метрів, то вам знадобиться 3, 4 літри фарби Dulux Easy. Майте на увазі, що в середньому потрібно наносити 2 шари фарби.

Якщо ви не знаєте площа - калькулятор допоможе вам її знайти. Введіть висоту і довжину приміщення в метрах і ви отримаєте відразу два значення - площа кімнати і потрібну кількість фарби. Зверніть увагу, що для кімнати необхідно вказувати довжину її периметра.

Важлива інформація! Он-лайн калькулятор обчислює необхідну кількість фарби, виходячи з її витрати по ретельно підготовленої (загрунтованной) гладкій поверхні. Фактичні витрати залежить від поглинаючих властивостей поверхні і від рельєфу, пористості поверхні, а також способу нанесення (кисть, валик, розпилювач). Якщо поверхня пориста і сильно вбирає (незагрунтовану бетон, гіпсокартон, нефарбовані шпалери), рельєфна (рельєфні шпалери, структурний покриття), занадто разнооттеночность або занадто темна, то до розрахованому кількості необхідно додати 20-40%.

Вам також може сподобатися:

Дізнайтеся про новітні тенденції, про приголомшливих ідеях оформлення кімнат і багато іншого.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Даний веб-сайт ( далі цей / наш Сайт ) є власністю і управляється компанією AkzoNobel Decorative Coatings BV, яка спільно зі своїми афілійованими організаціями (далі AkzoNobel, ми, наш, нас) бере на себе відповідальність щодо захисту і дотримання Вашої конфіденційності.

Дана Політика Конфіденційності (спільно з нашими Правилами Користування та будь-якими іншими документами, які належать їй) встановлює основні положення, на підставі яких буде оброблятися будь-яка інформація, зібрана нами про Вас або надана нам Вами самостійно. Будь ласка, уважно ознайомтеся з відповідними положеннями для розуміння нашої позиції і методів щодо обробки Ваших персональних даних.

Калькулятор Крок 2 Калькулятор Крок 3 Калькулятор Крок 4

Похожие страницы