Автопортрети Пікассо в хронологічному порядку і "спадкоємці"

Трохи про так званому "сучасному мистецтві".

Ви, звичайно ж, можете сказати, що я нічого не розумію в живопису ХХ століття (втім, готовий посперечатися, що це не так), але є один всесвітньо визнаний художник, творчість якого для мене абсолютно чуже. І це ні хто інший як Пабло Пікассо .

На мій погляд профана (або краще сказати, дилетанта?), Його творчість може бути чудовою ілюстрацією поступового, але неминучого розпаду особистості художника. І це дуже помітно, якщо простежити те, як він зображував самого себе в різні роки.

Починалося все дуже навіть непогано:


1.
Але ось потім почалося!

Із слабкими нервами під кат заходити не рекомендую!
Деякі ілюстрації відносяться до категорії 18+!


"Я - художник, я так бачу"?
Ну ну!

У Пабло Пікассо і в даний час величезна кількість послідовників!

Прибивання цвяхами власних тестикул до бруківці Червоної площі, це, звичайно ж, теж справжнє мистецтво!


Молодець, так? Справжній "Сучасні художники":

Або розмазування власних фекалій по полотну членом.
Або яке-небудь "малювання" гуашшю або масляні фарби (як же потім відмиватися?) Статевими губами, як це робить якась Міло Муар (Milo Moire):

Виявляється, можна створювати "шедеври" і за допомогою власної блювотини! Цим прославилася британська "художниця" Міллі Браун:

Ось один з її "шедеврів".
Дуже оригінально, чи не так?


Про це "художника, що малює дощ ..." (вибачте, спливло з підсвідомості), яке здійснює портрети саме за допомогою свого члена, просто грішно не згадати, оскільки він обрав собі відповідний псевдонім - PRICASSO!

До речі, цей "майже Пікассо", на відміну від свого попередника, бере не так вже й дорого - від 75 доларів за картину. І як бачимо, від бажаючих замечатлеться таким чином, просто відбою немає, навіть черга стоїть!
Чи не хочете долучитися до сучасного мистецтва, щоб не уславитися ретроградами?


Є й інші приклади.

Ось, чому не сучасне мистецтво?

А це насправді просто шуруп наполовину укручені в фанеру і не більше того!
Але якби ця картинка була б представлена в якійсь галереї сучасного мистецтва, поза всяким сумнівом, знайшлося б ціле натовп мистецтвознавців, що пояснюють глибокі смисли, укладені в цьому шедеврі. І ще вони з великим апломбом пояснили б нам - профанів, що ми нічого не розуміємо в сучасному мистецтві. Адже воно призначене не для всіх, а лише для еліти!

Краще б Пікассо все життя "голубів миру" малював.


Хоча, треба сказати, що цих літаючих щурів я просто ненавиджу!

І взагалі, найкраще в Пікассо це його повне ім'я: Пабло Дієго Хосе Франсіско де Паула Хуан Непомусено Марія де лос Ремедіос Сіпріано де ла Сантісіма Тринідад Мартир Патрісіо Руїс і Пікассо.

Похожие страницы