Чим фарбувати стелю з гіпсокартону? Поради від майстра

Чим фарбувати стелю з гіпсокартону?  Поради від майстраБудь-який ремонт підходить до стадії фарбування стелі. Погодьтеся, цей етап є досить цікавим і безпосередньо підійде середній ланці жителів Росії і зарубіжжя. Ви запитаєте, чому тільки середній клас? Відповідь не буде дивним, адже у заможних громадян зовсім інші турботи, а бомжі далекі від ремонту.

Тому, почнемо фарбування стелі з гіпсокартону. З самого початку роботи виникає питання: "Який фарбою фарбувати гіпсокартонна стеля?" Але, якщо ми хочемо підходити до роботи з відповідальністю, то відповідь на одне питання нічого нам не дасть.

Адже, перш за все, фарбувати стелю можна декількома способами (див. Фарбування стелі з гіпсокартону: інструкція), а, по-друге, фарбувати можна і гіпсокартону, при цьому шпакліруя стелю.

Ще одне питання не забариться, які інструменти потрібні в процесі фарбування стелі з гіпсокартону?


  • І как не странно, цими інструментами будуть всього лише малярський валик і ванночка, в якій будемо розводити фарбу. Валики бувають різними: вони можуть бути зробили з поролону або вовни. Також Ви можете підібрати будь-який валик, відповідний Вам за розмірами. Якщо ж валик вже "срісавалса", то Ви без проблем можете замінити його новим, при цьому знявши з держателя. Важливо, щоб новий валик був такого ж розміру як попередній.
    Чим фарбувати стелю з гіпсокартону?  Поради від майстраЩе одним малярський інструмент може Вам знадобитися. Це маклавіца, є велика щітка, може бути як натуральної, так і капронової. Форму щітки Ви можете підібрати до смаку. Вони бувають як круглими, так і прямокутними. Розміри їх також різні. Маклавіца буде дуже корисною при забарвлення складних ділянок стелі. Наприклад, її використовують при фарбуванні розетки під світильник. Останній тим, маклавіца використовується майстрами і для грунтування стелі (для Вас буде корисно перечитати статтю "Як фарбувати стелю - азбука і самостійна заміна деталей").
    Однак при фарбуванні важкодоступних ділянок стелі, наприклад кута, або плінтуса на стелі, валик і маклавіца не допоможуть. Краще придбати маленькі пензлики, шириною, приблизно 20-50 мм.
Похожие страницы