Декоративні штукатурки Види

декоративна штукатурка в інтер'єрі

Вже давно пішли в історію ті часи, коли на піку популярності були шпалери, причому ті шпалери, які вдавалося дістати, так і прикрашали кімнату найближчі десятки років. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів повно різних видів обробки для стін, серед них є і декоративна штукатурка.

хоч багато хто і вважає, що оптимальніше за все вона вписується саме в класичний інтер'єр. При грамотному підборі кольору і фактури вона стане відмінним доповненням інтер'єру в стилі хай-тек, модерн, мінімалізм.

Наносити декоративну штукатурку нескладно - це скоріше приємний творчий процес, правда, доведеться постаратися з підготовкою поверхні, адже чим чистіше і рівніше вона буде, тим краще буде результат.

Така штукатурка здатна заховати деякі недоліки стін , дрібні тріщини і нерівності, особливо якщо в її склад входять волокна целюлози. До того ж, вона здатна додати теплоту в приміщення, так як якісно підібрана штукатурка разом з хорошою ґрунтовкою - непогані утеплювачі.

Екологічність і безпека - ще одним плюси. Так, декоративна штукатурка виготовляється з натуральних матеріалів, а готове покриття не вбирає запахів, не виділяє шкідливих речовин, тому не здатне заподіяти будь-які незручності або шкоду здоров'ю.

Чи не завдасть клопоту таке покриття і в експлуатації: воно довговічне, стійке до перепадів температури, практично не потребує догляду. Тим більше що в результаті нанесення на поверхні не залишається швів, стиків і інших дефектів.

Як і будь-яке інше покриття, декоративна штукатурка вимагає певної підготовки поверхні. Природно, найпершим кроком буде видалення старого покриття повністю: шпалери потрібно ретельно зняти, можна використовувати шпатель, трохи змочувати їх водою. Всі залишки фарби також знімають: на допомогу прийде також шпатель, будівельний фен або навіть спеціальні розчинники.

підготовка поверхні кімната необхідні інструменти для декоративної штукатурки
способи нанесення декоративної штукатркі способи нанесення декоративної штукатркі

Похожие страницы