Декоративна Штукатурка Види

Декоративна штукатурка - це розчин, застосовуваний для фінішної обробки стін зовні громадських будівель і приватних будинків, а також всередині квартир, офісів та інших приміщень. Основне її призначення - підвищення естетичних і декоративних якостей поверхні. У статті розглянемо всі види декоративної штукатурки для стін.

зміст:

Слово «штукатурка» має італійське походження і дослівно перекладається як «гіпс» або «алебастр». Склад штукатурної суміші для декорування має загальні компоненти зі звичайною штукатуркою - це пісок, вапно, цемент, але головне її відмінність полягає в додаванні різних гранулятов - сухі сипучі речовини у вигляді дрібних гранул, наприклад, кам'яна крихта, деревні волокна і т. Д.

  • Декоративні штукатурки можуть продаватися в готовому вигляді, тобто попередньо розведені водою або спеціальним розчинником, такі суміші можна відразу використовувати для роботи. Також можуть поставлятися сухі компоненти, які перед нанесенням необхідно самостійно розвести за інструкцією.
  • Залежно від кінцевого результату і дизайнерської задумки, в декоративну штукатурку можна самостійно додавати різні наповнювачі: дрібні шматочки слюди, черепашки або невеликі камінчики, які після затвердіння шару штукатурки будуть органічно виглядати на стіні. Крім того, таким способом вдається домогтися ефекту додаткового обсягу поверхні.

Види декоративної штукатурки для стін

Поверхню можна декорувати різними способами, наприклад, проста штукатурка здатна задекорувати стіну, надаючи їй ідеально гладку структуру. Звичайно, завдяки особливому складу, стало можливим отримати ефект рельєфності, досягти глянсової поверхні або імітувати будь-які природні матеріали без особливих зусиль.

Декоративну штукатурку розрізняють за декількома принципами. Наприклад, за типом наповнювача вона може бути:

  • фактурна;
  • структурна;
  • венеціанська.

Фактурний і структурний вид утворюють шорстку поверхню і їх прийнято називати рельєфними штукатурками, а венеціанська утворює ідеально рівну поверхню, тому її відносять до гладкому типу штукатурок.

Всі перераховані види виготовляються на основі екологічно чистих речовин, завдяки чому вважаються безпечними, надійними і довговічними матеріалами.

Похожие страницы