Каталог Квітів Фарби для Стін

Колір пов'язаний з навколишнім простором і є його невід'ємною частиною. Тому важливо, щоб при виборі колір розглядали при такому освітленні, в якому буде знаходитися стіна, яка буде їм забарвлена. Колір завжди пов'язаний з навколишнім світом - освітленням та іншими кольоровими поверхнями. В тіні і на світлі колір сприймається по-різному. На кольоровідчуття впливає також і якість поверхні - її шорсткість або гладкість.

Каталог квітів виготовляють, використовуючи спеціальну фарбу для каталогів. Фарби для каталогів квітів в основному напівматові. Стандартом при виготовленні каталогу кольорів вважається колір, отриманий при колеруванні фарби для колірного каталогу в колеровочной системі. Якщо стандарт кольору і каталог квітів Колеровать в одній колеровочной системі, наприклад "Тіккуріла Симфонія", то зразок кольору каталогу настільки близький до кольору пофарбованої поверхні, наскільки це технічно можливо на даний момент. В лабораторії по колеровке компанії Tikkurila кольору перевіряються при освітленні джерелом денного світла D65 в стандартній обстановці. Є каталоги квітів як для поверхонь всередині приміщень, так і для зовнішніх.

Використовуйте каталоги відповідно до типу поверхні

При складанні каталогів квітів для зовнішніх поверхонь враховується їх світло-і атмосферостійкість, переваги, пов'язані з культурою і смаком, а також сумісність паст колеровочних систем з різними типами зв'язуючих речовин. Тому рекомендуємо для зовнішнього фарбування використовувати завжди каталоги квітів для зовнішнього фарбування. Діапазон фарб для інтер'єру значно ширше, ніж для зовнішньої забарвлення. На внутрішню забарвлення не впливає клімат, і тому асортимент пігментів ширше. Для внутрішніх фарб використовуються однотипні сполучні речовини, тому на відміну від зовнішньої фарби є менше обмежень за хімічним складом.

Зверніть увагу на освітлення

Вибираючи фарбу для інтер'єру, пам'ятайте, що різні джерела світла мають різні властивості відтворювати колір. Світло люмінесцентних ламп може бути дуже мінливим, світло галогенових і електричних ламп здатний сильно вплинути на сприйняття кольору. Освітлення, особливо природний світло, кількість і напрямок світла сильно впливають на вибір кольору.

Похожие страницы