Класична палітра сучасних фарб

У кожен з історичних періодів був свій підхід до оформлення будинку, і в кожному є прийоми, які слід взяти на озброєння: вони - частина нашої історії і одночасно як би знаходяться поза часом, поза модою. В Англії особливо примітними з точки зору квітів були три епохи: георгіанський (1714-1837), Вікторіанська (1837-1901), едвардіанської і Ар-деко (1901-1939). Окремо стоять «класичні білі» кольори - палітра відтінків, популярність яких не згасала протягом століть і які використовувалися і самі по собі, і як доповнення до основних кольорів.

Професійні декоратори одностайні в своїй думці: перевірені часом фарби виглядають гармонійніше, спокійніше сучасних поєднань.

Вони глибше, хоча й трохи тихіше , адже робили їх на основі натуральних пігментів. Деякі відтінки виглядають навіть бруднуватими, але в цьому немає нічого поганого. Фахівці фірми, що поставляє в Москву марокканську плитку, розповідають, що яскраві східні орнаменти найкраще виглядають в цементній плитці: буйство фарб тут приглушено самим матеріалом. Саме з такою приглушеною, бруднуватої палітрою працював Матісс, а у нього не гріх повчитися!

У наші дні, щоб забезпечити автентичність складу і кольору покриття, розробляють спеціальні дуже щільні фарби, які найбільш повно розкривають багатство насичених відтінків. Є «класичні» фарби практично всіх типів: для стін і стель , для дерева і металу.

георгіанський стиль (1714-1837)

На початку георгінской епохи найбільший вплив на мистецтво робили роботи Андреа Палладіо (1508-1580). Палладіанським стиль відтворював римський класицизм - зі строгими симетрією, пропорціями і впорядкованістю. У другій половині XVIII століття роботи Роберта Адама піднесли класичний стиль на нові висоти витонченості і витонченості. Під впливом Ренесансу неокласика змінила масивні форми георгіанському періоду на щось більш вишукане і віузально легке.

Похожие страницы