Шовкова Декоративна Штукатурка Silk Plaster

Виробник шовкової декоративної штукатурки (рідких шпалер) c 1997 року

Компанія виробляє шовкову декоративну штукатурку з 1997 року. Ми маємо власне виробництво, яке є найбільшим виробництвом за обсягом продукції, що випускається не тільки в Росії, але і в світі.

Продукція компанії має унікальний склад і її якість визнано в професійному середовищі. Крім того за майже 20-ти річну історію компанія зібрала безліч позитивних відгуків про свою продукцію від звичайних обивателів, простих людей, які робили в своїх оселях.

Нанесення шовкової декоративної штукатурки при не вимагає будь-якої професійної підготовки, тому вона користується великою популярністю у покупців, які збираються самостійно зробити ремонт.

Детальніше про компанію

- це шпалери з екологічно чистих матеріалів, таких, як шовкове волокно і целюлоза. Вони відповідають світовим стандартам екологічної безпеки і є найкращим вибором для всіх, хто піклується про своє здоров'я і про здоров'я своєї родини.

Екологічність нашого матеріалу підтверджена європейськими та російськими сертифікатами і нагородами.

Наша компанія є володарем диплома за 1-е місце E3 AWARDS - престижної нагороди в області будівельних матеріалів за екологічність. Щорічно компанія підтверджує свої екологічні, пожежні та інші сертифікати, а діюча в компанії система ОТК на сировину і готову продукцію дозволяє підтримувати високий рівень якості рідких шпалер нашого заводу.

Дилерська мережа по всьому світу

має широку дилерську мережу як по Росії, так і по всьому світу. Тільки в Росії налічується більше 200 фірмових магазинів, в яких представлені всі колекції рідких шпалер, які мають спеціально навчений персонал і великий складський запас продукції.

Компанія відкрита для співпраці і постійно розширює свою дилерську мережу. Шовкові штукатурки (рідкі шпалери) нашої компанії можна придбати в багатьох країнах світу (Німеччина, Франція, Ірландія, Болгарія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина, і інші країни ЄС, США, Індія, Канада, ОАЕ, Бразилія, Ізраїль, Індія, Кувейт, Бахрейн, Південна Корея, Казахстан, Киргизія, Україна, Азербайджан, ПАР і в багатьох інших країнах).

знайти дилера

стати дилером

Щоб почати бізнес з нами, не потрібен круглий рахунок у банку. Головне бажання. Ви продаєте будматеріали і зацікавилися рідкими шпалерами нашої компанії? Або просто хотіли б почати свій бізнес? Ми не стоїмо на місці і пропонуємо всім бажаючим почати свій бізнес з нами.

стати дилером

Стати партнером Колекції рідких шпалер Сертифікати та нагороди Silk Plasters

Похожие страницы