Як Наноситься Декоративна Штукатурка

Малярний стеклохолст - швидкий і якісний ремонт

Як швидко, недорого і якісно вирівняти поверхню стін або стелі? Підготувати її для фарбування, нанесення декоративної штукатурки і т.д. Існує два варіанти:
Шпаклювання - необхідно мати спеціальний малярський інструмент і відповідний досвід, щоб наносити розчин рівним шаром. Також буде потрібно обробити стіни, стелю наждачним папером, а це: пил, бруд і додатковий час.
Застосування скловолокна, який просто наклеюють на поверхню.

Склополотно - спеціальне полотно, виготовлене з найтонших скляних волокон. Матеріал проводиться не ткацьким способом, а методом пресування і термічної обробки. В результаті полотно не має яскраво вираженого малюнка і відрізняється:
Чудової міцністю на розрив.
Пожаробезопасностью (не горить).
Гіпоалергенність. Склополотно виробляється з екологічно безпечних матеріалів, що виключає ймовірність його негативного впливу на здоров'я людей.
Антистатичними характеристиками.
Відмінними армирующими властивостями.

Окремо необхідно зазначити несхильність матеріалу до біологічного ураження. Склополотно стане чудовим захистом стін, стелі від появи вогнищ грибка і цвілі.

Структура скловолокна багато в чому схожа на павутину, завдяки чому матеріал отримав другу назву "павутинка".
застосування скловолокна

«Павутинка» продається в рулонах, як шпалери. Полотно наклеюється на поверхню (ГВЛ, ГКЛ, шпаклівка і т.д.), після висихання стіни повністю готові до фарбування або іншим способом декорування. Склополотно приховує всі нерівності і тріщини, а також виключає можливість їх нового освіти.

Похожие страницы