Як вибрати відповідну декоративну фарбу

Матова водоемульсійна фарба оптимальна для фарбування стін

Матова водоемульсійна фарба ідеальна для внутрішніх робіт з фарбування стін. Вона доступна в декількох варіантах, що дають покриття різного ступеня міцності, в тому числі надміцне. Таке потрібно там, де відбувається інтенсивне тертя об поверхню, наприклад, в коридорі і дитячій кімнаті.

Крім того, матова емульсія відмінно приховує дефекти поверхні в старих будинках або від недавно знятих шпалер. Матове покриття дуже легко підправити, а деякі з фарб навіть можна мити.

Глубокоматовая фарба популярна в сучасних інтер'єрах

Якщо ви хочете дійсно матову поверхню - це те, що вам потрібно. На відміну від просто матовою, Глубокоматовая фарба не блищить взагалі. Раніше вона в основному використовувалася в історичних інтер'єрах, але сьогодні Глубокоматовая покриття - це ознака суперсучасного дизайн-рішення.

Оксамитова фарба додає стінам злегка відчутне сяйво

Якщо ви вважаєте напівматову фарбу занадто блискучою, оксамитове покриття - це відмінне рішення: і практично, і зовсім незначно відбиває світло.

Напівглянсова фарба ідеальна для місць з високою прохідністю

Це сама блискуча з усіх фарб для стін, а ще її можна часто мити! Дуже добре підходить для тих приміщень будинку, де постійно щось відбувається і потрібно частіше прибирання. Крім того, таку фарбу добре використовувати, щоб підкреслити традиційні деталі інтер'єру - ліпнину або красивий карниз.

Напівматова фарба на водній основі найкраще підходить для стін на кухні та у ванній

Вона не дуже блискуча і стійка до підвищеної вологості. Тому така фарба ідеальна для кухні, ванній, а також для фарбування дерев'яних поверхонь, кухонних гарнітурів і меблів. Покриття буде досить стійким, його можна чистити і дуже легко оновити.

Напівглянсова фарба на основі органічного розчинника підходить для інтер'єрних робіт по дереву і металу

Цією фарбою виконують тільки забарвлення металевих і дерев'яних поверхонь в інтер'єрі. Її висока міцність робить таку фарбу ідеальної для віконних притворів.

Похожие страницы