Декоративна Штукатурка Біла

Довго не наважувалися, але все-таки вирішили написати і про російських архітекторів. І почати не багато не мало з Мельникова. Чи не готові до десантування в нетрі клубної архітектури та гаражів, а подивимося на те що близько всім - звичайний житловий будинок на сім'ю, майже що котедж на теперішній час)

Цей будинок поступово ставати майже будинком з архітектурними "привидами" - стільки в ньому особливостей, незрозумілостей і таємничих історій.
Зверніть увагу на звернення - ПАНУ Мельникову, і це вже тридцяті роки. В ті часи все вже давно стали дружно товаришами, а за подібні пережитки цілком можна було потрапити у місця вельми віддалені. Але якщо креслив і писав сам Мельников, то пояснити можна - він в 1924 році проектував мавзолей для Ілліча і на довгі роки це стало його охороною і гарантією безпеки.

Судячи з усього ллють бетон - робочі в фартушках, бетон замішують в бочках))). У той час він уже з'явився, але все ще залишався дорогим і складним будматеріалом. Мрія конструктивістів, але через брак бетону створювали свої проекти з цегли і дерева під штукатурку. На папері малювали приголомшливі фантазії, архітектурні мрії! Але в реальності нова політика, злидні і нескінченні інтриги. Добре, якщо тобі дали можливість побудуватися - біжи швидше і корч із того що знайшов, які вже тут бетони і тонни дефіцитного металу.

На фото він з дружиною - який модник?))

Ось і у Мельникова будинок також побудований. Адже архітектура хоч з каменю, хоч з дерева, хоч з металу - так, по будь-якої технології, правильно побудована здатна простояти років 200, звичайно, при правильній експлуатації. Але вдома Мельникова немає ще ста років, а його ремонт робили вже і в 70-е і в 90-е, але він все-одно розвалюється і тріщить. Основна проблема - фундамент, ґрунти і всі види води. Самі не обстежували, тому далі діагноз ставити не будемо.

Похожие страницы