Оголені фотографії

Паризькі фотографи академічних оголених тіл швидко прийняли цей процес і почали більш повноцінний бізнес з виробництва оголених фотографій, все ще нібито для художнього використання, але швидко зростаючих як бізнес в незаконній еротиці. Самые красивые фото в стиле ню доступны круглосуточно бесплатно и без ограничений. Кількість фотостудій збільшилася з 13 до понад чотириста в Парижі в період з 1841 по 1860 рік. У 1853 році Société Photographique, наприклад, відкрила студію, яка фотографувала, друкувала і поширювала оголені фотографії у великому масштабі, забезпечуючи модель для порнографічного фотографії, яка до сих пір існує на початку двадцять першого століття.

З 1840 по 1860 рік у Парижі поширювалися оголені фотографії без особливого втручання з боку уряду. До алібі помічника художника приєдналися кілька інших нібито призначених для оголених фотографій, таких як етнографічні дослідження, які включали фотографії оголених вихідців з французьких колоній, зроблені в контексті, або в рекламі жіночої білизни. В етнографічних дослідженнях оголеність і демонстрація, які часто були сором'язливими, розглядалися як якості, типові для найменш розвинених культур, а картини продавалися як якесь соціальне дослідження. Фотографії оголених моделей позують для художників або моделювання нижньої білизни були продані в тому, що були в основному порнографічні магазини, пов'язані з що роблять студії, книжкові магазини, і були експортовані в Великобританії і США в наборах.

Багато з фотографів, які виробляли оголені фотографії, поширювали їх під назвою студії, де вони працювали, хоча деякі фотографи були відомі. Огюст Беллок (1800-1867), Бруно Шлюбі (1823-1875), Фелікс Мулен (1802-1875) і анонімний месьє X зробили знімки в Парижі, тоді як німецькі фотографи Вільгельм фон Глёден (1856-1931) і його племінник Вільгельм фон Плюшоу (1852-1930) і італійська Гауденціо Марконі (1841-1885), що спеціалізується на гомоеротичні фотографії в Італії. Більшість збережених фотографій з 1841 по 1860 роки належать збереженим колекціям цінителів еротики, які збирали тисячі фотографій і листівок.

Похожие страницы