Укладання штучного каменю своїми руками
Починати укладання каменю слід з визначення потрібної кількості для виконання заданого обсягу робіт. Знаючи площу облицювання легко підрахувати необхідну кількість матеріалу.
Зазвичай для облицювання використовується два типи елементів каменів:
1. Плоскі - вимірюються квадратними метрами;
2. Кутові - вимірюються погонних метрах.
Знаючи розміри цих елементів можна дізнатися скільки його буде потрібно виходячи з того що камінь має різну геометричну форму.
Як тільки ви визначитеся з необхідною кількістю каменю, розглянемо поетапно його укладання на всередині приміщення:
Ремонт iPhone Киев исправит любую неполадку в Вашем гаджете быстро и качественно, стоимость услуг Вас приятно удивит.
1. На першому етапі необхідно підготувати робочу поверхню перед укладанням. Відразу потрібно постаратися уявити майбутню стіну в камені. Більшість не приділяють цьому питанню належної уваги, а дарма - камінь, покладений без попереднього планування, не завжди має гарний вигляд.
2. На наступному етапі слід підготувати основу під кладку. Попередньо необхідно очистити стіну від пилу, бруду, фарби, старих шпалер. Для цього нам може стати в нагоді шпатель, віник або металева щітка. Надалі це посприяє кращому схоплюванню стіни з клейовий мастикою, на яку буде лягати камінь.
3. Після цього необхідно пензликом або валиком обробити поверхню акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою. Це також сприятиме кращій адгезії, тобто кращому зчепленню плитки з підставою. У разі кладки на гіпсокартонну основу її необхідно попередньо проармувати металевої або поліпропіленовою сіткою на цементному розчині.
4. Потім необхідно підготувати сам камінь. Оскільки для виготовлення каменю використовується гіпсовий розчин, він також вимагає обробляється акрилової глибокопроникаючою ґрунтовкою для зменшення водовбирною здатності і закріплення структури каменю, оскільки при укладанні на рідкому розчині він швидко вбирає вологу, і призводить до розтріскування каменю.
5. Наступний етап - нанесення клейового розчину. Для початку потрібно вибрати сам розчин. Вибір розчину залежить від матеріалу самого каменю і матеріалу основи - для піщаних поверхонь використовують цементні суміші, а для гіпсових можна використовувати спеціальні мастики і суміші.
6. На основу клей слід наносити шаром не більше 1 м2, оскільки в іншому випадку ви можете не встигнути викласти камінь на цю стіну, що посприяє висихання розчину.
7. Кладку краще починати з самого далекого кута кімнати, поступово наближаючись до виходу кімнати. Спочатку викладаємо нижній ряд, намагаючись зробити його горизонтально, оскільки від правильності укладання нижнього ряду залежить рівень укладання інших рядів, а, отже, укладання всієї площі.
Контакти компанії StoneCom, що виробляє штучні камені для обробки приміщень, стільниць, кухонних мийок і підвіконь.