Інтер'єрні фарби для стін Tikkurila

Призначено як для нефарбованих, так і для забарвлених раніше поверхонь. Очищає незабарвлені поверхні від бруду, жиру, масла, воску і т.д. Застосовується для попередньої обробки раніше пофарбованих твердих і глянцевих поверхонь перед фарбуванням. Нерозбавлений розчин очищає і матує поверхню, сприяючи зчепленню нової фарби.

Пофарбовані латексної фарбою і т.п. матові поверхні можна промити розчином "Мааліпесу", розведеним водою у співвідношенні 1:10 або 1: 5.

Дуже добре підходить для миття сильно забруднених поверхонь у випадках, коли потрібна висока ефективність і екологічна повноцінність кошти.

Для отримання бажаного кольору на раніше забарвлену фарбою "Магнетик" поверхню наноситься 1-2 шари водорозчинні фарби для сухих внутрішніх приміщень.

Занадто товстий шар покривний фарби послаблює магнітні дії фарби "Магнетик".

Призначена для фарбування внутрішніх бетонних, оштукатурених, цегляних, зашпатлеванную, гіпсокартонних, деревно-стружкових і деревоволокнистих поверхонь. Підходить як для нових, так і для раніше пофарбованих поверхонь. Підходить для фарбування радіаторів опалення.
Похожие страницы