Інтер'єрні фарби Tikkurila

Запросіть у свій будинок колір! Фарби Tikkurila для фарбування приміщень - швидкий спосіб перетворити навколишній простір і зробити його по-справжньому комфортним для роботи і відпочинку. У цьому розділі ви знайдете всі необхідні лакофарбові матеріали для внутрішньої забарвлення.

Ремонт - це захоплююче!

Спираючись на свій багаторічний досвід, ми створили сотні продуктів, що відповідають самим різним вимогам - наприклад, гіпоалергенні або особливо стійкі до миття і зносу фарби. За допомогою наших декоративних покриттів легко втілювати в життя найсміливіші дизайнерські задуми. А ще ми любимо створювати незвичайні продукти - хоча б тому, що вони роблять життя трохи цікавіше. Хочете дізнатися, як? Зустрітися з нашою фарбою з ефектом магніту, фарбою для малювання крейдою і новинкою - лаком, який світиться в темряві.

Все інтер'єрні фарби Tikkurila повністю відповідають європейським нормам екологічної безпеки, а тому ідеально підходять для будинку.

Отже, що ви хочете пофарбувати?

Перед вами віртуальний каталог інтер'єрних фарб. Він містить інформацію про те, які лакофарбові матеріали краще підходять для різних об'єктів забарвлення.

Похожие страницы